איך עושים שופינג באנגליה? בעירום מלא

קופאית בריטית בת 22 בסך הכל ניסתה להעביר בכיף עוד יום עבודה. והנה, דווקא במשמרת שלה, החליטה קבוצת בחורים פוחזים לערוך קניות בלי בגדים. מצלמות האבטחה תיעדו את התמונות הקשות, את המשטרה זה קצת פחות הצחיק: "כל גבר שהציג את עצמו עירום בחנות עבר על החוק"

הנה משהו שלא קורה כל יום: כמה בחורים בריטים משועממים החליטו לעצור במיני מרקט קטן ולערוך קצת קניות. ועוד פרט קטן אחד: הם עשו את זה עירומים לחלוטין מול הקופאית המופתעת.

האירוע - כפי שדיווח עליו עיתון "הסאן" הבריטי - התרחש בשבוע שעבר בסמוך לעיר דבון ותועד על ידי מצלמות האבטחה. החברים נכנסו לחנות, הסתובבו, עיינו בכמה מגזינים פורנוגרפיים, ואחר כך חזרו למיניבוס שלהם כלעומת שבאו.

הקופאית הייתה בשוק מהמראה הלא שגרתי וקפאה במקום. לקח לה מספר דקות עד שהיא הצליחה להתעשת ולדרוש מהם ללבוש בגדים. "אני מודה שזה קצת מצחיק", סיפר הבעלים של החנות, "אך זה ממש לא מקובל בהתחשב בכך שמדובר במקום ציבורי".

את המשטרה זה קצת פחות הצחיק. "כל גבר שהציג את עצמו עירום בחנות עבר על החוק", הודיעה המשטרה. "אנחנו נפעל לאתר אותם כמה שיותר מהם. אם הם רוצים להקל על עצמם - כדאי להם להסגיר את עצמם מבעוד מועד".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק