לשכן של "ילד הבלון" נמאס מההמולה

אנשי התקשורת שיושבים כבר ימים סביב ביתה של "משפחת הבלון" בארה"ב לא מוכנים לעזוב את המקום בלי להשיג תיעוד של דרמה. אחרי שהבלון לא לקח אף אחד ואיש לא נפגע, לשכנים נמאס מהרעש וההמולה מסביב לביתם. אחד מהם יצא בזעם אל אנשי התקשורת ופתח בתגרה. אז הייתה דרמה בסוף

"ילד הבלון" ממשיך לעשות כותרות - גם אם לא הוא עצמו מעורב במתרחש. שכן של המשפחה המרמה מדנבר זעם על ההתקהלות של אנשי התקשורת מסביב לביתו - והחל קטטה המונית.

העיתונאים וצוותי הצילום הרבים שהגיעו לביתו של הילד שהקפיץ את העולם בקולרדו כנראה קצת התאכזבו מחוסר העניין במקום, ופשוט לא היו מוכנים לחזור על עקבותיהם מבלי לראות קצת "דם". גם אם הילד והבלון לא מספקים את הסחורה, הצליחו אנשי התקשורת להוציא דרמה מאחד השכנים של המשפחה.

במקום לעזור עמדו וצילמו

אחד השכנים לא היה מוכן לשאת יותר את עשרות העיתונאים וצוותי הצילום שיושבים לו בכניסה לבית וחוסמים את הגישה לחניה ולחיים השלווים. הוא הגיע בזעם לאחד מניידות השידור והחל לצעוק. איש צוות צילום מהטלוויזיה המקומית של דנבר התנפל על השכן מאחור, ובין השניים התפתחה תגרה.

במקום להיחלץ לעזרת חברם ולהפריד בין הניצים, שלפו העיתונאים בסביבה את המצלמות, וחיפשו את הזווית הטובה ביותר לתעד את הדרמה - מקצוענים אמיתיים.

אפילו צדיק אחד שניסה להפריד בין השניים חזר בו אחרי זמן קצר, לאחר שהבין שהוא פשוט מסתיר את האקשן. בשלב מסוים, אולי קצת מאוחר מדי, החליטה קריינית רשת פוקס כי זה כבר יותר מדי, והפסיקה את השידור.