מטורף: התנגשות חזיתית משני כיווני צילום

קשה להאמין, אבל תריסר הנוסעים שהיו בתוך האוטובוס הזה נפצעו באורח קל בלבד. התאונה הבלתי שגרתית תועדה משני כיווני צילום - במצלמות בתוך האוטובוס וגם מחוצה לו. "הכל הרגיש לי כמו בהילוך איטי", שיחזר נהג האוטובוס ההמום. כך זה נראה

רק בדרך נס לא אירע אסון כבד בתאונת הדרכים המטורפת שתועדה במצלמות: רכב שטח התרסק לתוך אוטובוס עירוני באלבוקרקי שבמדינת ניו-מקסיקו בארה"ב. האירוע תועד כולו בשתי מצלמות שונות - מתוך האוטובוס ומחוצה לו.

בתמונות שצולמו בתוך האוטובוס ניתן לראות את הנוסעים מועפים ממושביהם עם ההתנגשות ברכב. למעשה הנוסעים הועפו פעמיים: ההתנגשות הראשונה והקלה יותר, הייתה במפגש האוטובוס עם הרכב. שניות אחר כך הנוסעים מועפים פעם נוספת - זאת לאחר שהרכב שנשאר תקוע בתוך חזית האוטובוס התרסק ונעצר בעמוד. את ההתרסקות השנייה - קלטו גם המצלמות שמחוץ לאוטובוס.

נהג האוטובוס, אלברט סנדובל, ניסה לשחזר את הרגעים שלפני ההתנגשות עם רכב השטח. "קיוויתי שאצליח לעצור", הוא סיפר. "לחצתי בכל הכוח על הבלמים, אך האוטובוס המשיך בנסיעה. הכל הרגיש לי פתאום כמו בהילוך איטי".

על אף התקרית הבלתי שגרתית, איש לא לא איבד את חייו בתאונה. תריסר הנוסעים שהיו על האוטובוס סבלו מפציעות קלות בלבד, וחולצו בשלום. המשטרה חושדת כי מי שגרם לתאונה הוא דווקא נהג רכב השטח - שחצה את הצומת באור אדום.