השיכור שיעשה הכל בשביל בירה

צעיר אמריקני שהיה בגילופין תועד השבוע כשהוא נכנס לסופר המקומי בניו-יורק. כשהוא צועד בזיג-זג, מחפש אחיזה ותמיכה, הגיע הצעיר בסופו של דבר למקרר הבירה, נאבק בדלת המקרר - ושלף ממנו שישייה. אבל הדרך הקצרה אל הקופה הפכה לארוכה מאד-מאד: הצעיר נפל ופשוט לא הצליח לקום. צפו בצעיר השיכור כפי שתועד במצלמות

שיכור, שיכור, אבל יודע מה הוא רוצה: בכלל לא בטוח אם תושב ניו יורק, שנכנס השבוע כשהוא בגילופין לסופר המקומי בעיר, יזכור את מה שקרה לו באותו המרכול - אך דבר אחד בטוח. את ביקורו המשעשע יזכרו מיליוני אמריקנים שצפו בתיעוד מעשיו במצלמות האבטחה שהותקנו במקום, בסרטון שכבר הפך לקאלט באתרי שיתוף הסרטים.

ביקורו של הצעיר הניו-יורקי בחנות נערך לפני מספר ימים. כשהוא צועד ב"זיג-זג" בשערי המרכול, נכנס הצעיר והחל לחפש את מקרר הבירות הקרוב. המצלמות עקבו אחרי צעדיו המבולבלים של הצעיר, שעל פי התמונות לא היה מודע למעשיו, "נאבק" בדלתות המקרר וניסה לייצב את עצמו לפני שהצליח לשלוף את שישיית הבירות מהמקרר.

לא מצליח לקום

אך כאן לא הסתיימה משימתו של הצעיר. כשהשישייה כבר בידו, החל האתגר הבא - צעידה ישירה לקופה, לשלם. פשוט? כלל לא. הצעיר מתועד מועד, נתקל במקרר ונופל על רצפת המרכול. מאותה הנפילה לוקח לו דקות ארוכות להתרומם. כל ניסיונותיו להתייצב כושלים והוא פשוט לא מצליח להרים את עצמו.

בשלב מסוים אחד המבקרים האחרים בסופר נעמד לידו ומביט בו מעבר לאחד המדפים. הצעיר ממשיך לנסות ולקום - אך לשווא. קטע הווידאו המשעשע הזה זכה לסיקור נרחב בתקשורת האמריקנית ואף הגיע לתכניות האירוח והבידור בפריים טיים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק