הטרנד החדש בבריטניה: להשפריץ על הולכי רגל

הבריטים מנומסים ומאופקים? תחשבו שוב. נהג בריטי תיעד את עצמו משתולל בפראות בכביש ביום גשם, בחיפוש אחר שלולית בצד הכביש, רק כדי לנסוע דרכה ולהשפריץ על הולכי הרגל בסמוך לה. הנהג נעצר ורשיונו צפוי להישלל. צפו ב"תרגיל הרטוב"

גם מבוגרים יכולים להשתטות: כולנו מכירים את התדמית העדינה והג'נטלמנית שנוצרה במשך השנים לאומה הבריטית. אבל ייתכן מאד שאחרי שתראו את הסרטון הבא, כמה סטיגמות על "עם התה והעוגייה" יהפכו ללא רלבנטיות.

רשת "סקיי ניוז" פרסמה בימים האחרונים סרטון בו מתועד אדם מבוגר נוסע במהירות ברכבו ביום גשום, ומחפש הולכי רגל בצידי הכביש על מנת להשפריץ עליהם עם רכבו הדוהר.

משטרת בריטניה חוקרת בשבוע האחרון את המקרה, שהופץ בעשרות אתרי אינטרנט וזוכה לפופולריות עצומה. בעקבות תלונות רבות שהגיעו למשטרת העיירה פליימות' הסמוכה ללונדון, עצרה המשטרה המקומית גבר ואישה בני 29, שהודו במעשים. הם בקרוב יואשמו בנהיגה לא זהירה בכביש.

העונש המקסימלי: שלילה ו-2,500 פאונד

"העובדה שהשניים השפריצו בכוונה על הולכי רגל מעידה על נהיגה רשלנית וחסרת זהירות", אמר היום דובר המשטרה המקומית לעיתונאים. "הנהג עלול לגרום לתאונת דרכים בנהיגה שכזו", הוא הוסיף. "אנשים שכאלה יכולים לאבד את רישיון הנהיגה שלהם".

בבריטניה כבר החלו הספקולציות באשר לעונשם של השניים. על פי החוק הם צפויים לשלילת הרישיון ולעונש מקסימלי של 2,500 פאונד. לפני ארבע שנים אירע מקרה דומה באי הבריטי, כשנהג שהשפריץ בכוונה על פועל בניין נקנס ב-150 פאונד ובשלוש נקודות חובה ברישיון הנהיגה.