שכבת עם בתי? נירה לך באשכים

אב אמריקני שתפס את בתו הצעירה "על חם" עם החבר, החליט ללמד את המאהב החצוף לקח שהוא לא ישכח כל ימי חייו. האב הגאה שלף את הרובה, כיוון לעבר מבושיו של הצעיר וירה מבלי להסס. למזלו של הקורבן, האב אמנם מהיר לשלוף - אך פחות יודע לפגוע. לכל המודאגים: "היהלומים" נשארו שלמים

אביה של הנערה מובל למעצר, היום (חדשות 2)

לכל אב ממוצע קשה להתמודד עם הידיעה שבתו הצעירה הופכת לאישה, אבל כאשר המהפך הזה מתחולל לנגד עיניו, בחדר המיטות - התוצאה עלולה להיות טראומתית וכואבת הרבה יותר לכל הצדדים. רק תשאלו את וויד אדוארדס.

האב מפלורידה הגיע בסוף השבוע האחרון לביתו וחיפש את בתו החורגת. לרוע המזל, הוא מצא את הנערה בת ה-16 לאחר זמן קצר במיטתה, עירומה ולא לבדה. לצדה של הצעירה היה גם ג'וליאן הארפ, חברה בן ה-18.

לאחר שהאב חמום המוח קלט את הנעשה הוא מיהר לשלוף ולדרוך את הרובה האישי שלו. הנער המבוהל, שהבין כי הוא לא אורח רצוי בבית, ניסה להימלט אבל הקנה שכוון אליו קצת קלקל את התכניות. "הצעיר התחנן  בפני האב: 'בבקשה אל תירה'", סיפר השוטר שהוזעק לזירה.

רק לא ביהלומים!

אבל האב הזועם לא הניח לשום דבר לקלקל לו את החגיגה. הוא הסתכל טוב טוב לעבר חלציו של הצעיר ופלט צרור היישר לאזור האשכים של הצעיר.

למזלו של הארפ, וויד אומנם יודע לשלוף במהירות - אך כל נושא הכוונת והדיוק כנראה זרים לו. ארבעה כדורים פגעו בירכיו של המאהב הצעיר, אך לא גרמו נזק למבושים. הוא אף הצליח לדלג לעבר חצר הבית ולדווח למשטרה על האירוע.

האב נעצר והודה כי אכן ירה בהארפ. עם זאת, הוא הסביר כי מדובר בהגנה עצמית בלבד. "הוא קפץ עליי והייתי חייב לירות בו", הסביר בקור רוח. עכשיו יצטרך בית המשפט להכריע אם להגן על בתוליה של בתך הצעירה הוא אכן אקט של "הגנה עצמית".