כמה רחוק יילך דוב כדי להשיג בירה?

יש דובים שאוהבים דבש - לאחרים כנראה יש חולשה גדולה יותר לטיפה המרה. הקונים באחד מחנויות הסופר בארה"ב הופתעו לגלות בין המעברים אורח לא שגרתי: דוב שחור שהתבודד שעה ארוכה במקרר הבירות. צפו בחיה האימתנית מחפשת דרך ל"דפוק את הראש"

הלקוחות בחנות המכולת בוויסקונסין היו מוכנים אולי להעלאת מחירים מרגיזה או למבצע משתלם על חומרי ניקוי, אבל סביר להניח שהדבר האחרון שהם ציפו לפגוש בין המעברים הוא דוב אימתני המשוטט לו בחופשיות.

ביום שישי האחרון החליט דוב שחור במשקל של כ-55 קילוגרם לערוך מסע קניות בסופר בעיר הייווארד. הוא נכנס דרך הדלתות האוטומטיות והוכיח לכולם כי הוא יודע בדיוק לאן פניו מועדות.

בביטחון מוחלט ובלי היסוס, פנה הדוב לעבר מחלקת האלכוהול וטיפס יותר משלושה מטרים וחצי, עד שהגיע ליעד הנכסף: מדף עליו מונחים אינספור בקבוקי בירה צוננים.

"הדוב נראה מרוצה"

על פי העדויות של העובדים במקום, ישב הדוב שבע הרצון על הצדף במשך שעה ארוכה, בזמן שהם פינו את הלקוחות המבועתים והזעיקו את הרשויות.

לאחר דקות ארוכות של דרמה הצליחו אנשי הפיקוח העירוניים לירות חץ הרדמה לעבר החיה ולהוציא אותה מהחנות. אחרי שהתאוששו מהחוויה הבלתי שגרתית התפנו העובדים המשועשים לתרום אבחנות משלהם לאירוע: "הדוב נראה מרוצה במקרר. אבל הוא לא שתה בכלל אלכוהול".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק