ארה"ב: כתב אישום נגד הורי הילד שדווח כי נעלם בכדור פורח

כנראה שמקרה היעלמותו בכדור פורח של פלקון בן ה-6 מקולורדו כלל לא הצחיקה את הרשויות בארצות הברית. שריף מקומי מסר לתקשורת כי כתב אישום פלילי יוגש נגד הוריו של הילד. לאחר שמיליוני צופים נשמו לרווח שאותר הילד בעליית הגג של ביתו, נבדק החשש כי מדובר בתעלול יח"צני בלבד

מותחים ומשלמים: כתב אישום פלילי יוגש נגד הוריו של הילד בן השש מקולורדו ארצות הברית, שהקפיץ מדינה שלמה לאחר שדווח כי נעלם בכדור פורח, כך אומר שריף מקומי. הילד שנמצא לאחר שעות מתחבא בעליית הגג של ביתו ואמר שנעלם כי "אבא צעק", לא הצליח לשכנע את הרשויות.

הוריו של הילד, ריצ'ארד ומאיומי הין, נחקרו לאורך זמן רב לאחר האירוע המתוקשר. כעת עוד לא ברור מהן האשמות המדויקות שיעמדו נגד ההורים, ועל מי מהם טיפול האחריות למקרה.

המשטרה לא מתייחסת להיעלמותו הפתאומית של הילד כמתיחה מבדחת. לאחר שכוחות גדולים של צבא ומשטרה הוזנקו לטפל באירוע ולאתר את הילד שלטענת הוריו נסחף בכדור פורח, הם מקווים למצוא את האחראים.

תרגיל יח"צ?

לדברי השריף המקומי המשטרה פועלת כעת בכדי להוציא צו חיפוש לבית המשפחה, במטרה למצוא עדויות חדשות שיסבירו אולי את מה שעמד מאחורי ההיעלמות ששיגעה את האמריקנים.

אחד מכיווני החקירה של המקרה מוביל לכך שהוריו של הילד עוררו את הסערה סביב היעלמות בנם כתרגיל יחצ"ני בלבד. לאחר המקרה הם הרבו לדבר עם העיתונאים שעמדו מחוץ לביתם ואף הציבו בחצר תיבה אליה ניתן להשחיל דפים ועליהם שאלות, כדי שיענו על כך בפומבי.

"זאת לחלוטין לא הייתה מתיחה", אמר האב ריצ'ארד לתקשורת. אך ככל הנראה מה שהביא לפתיחת החקירה נגד הזוג היה הווידוי המפתיע ברשת CNN של הבן פלקון, שאמר לאביו "אמרת שעשינו את זה בשביל לתת הופעה". לאחר פליטה זו הוכרז פלקון "כחולה" ולא השתתף בראיונות נוספים.

"אבא הבהיל אותי"

העלמותו של הילד ריתקה מיליונים למסכי הטלוויזיה לאחר שהתקבל דיווח כי נראה נכנס לכדור הפורח שבנה אביו וממריא לבדו. כעבור שעתיים נחת הכדור הפורח על הארץ, אך ללא הילד הנעדר. רק כעבור שעות נמצא בקופסה בעליית הגג והתוודה כי התחבא מפחד.

"הייתי בעליית הגג. אבא הבהיל אותי, לכן עליתי לשם. שמעתי צעקות אבל לא רציתי לצאת החוצה כי ידעתי שהוא כנראה ימשיך לצעוק עליי ואני אהיה בצרות", התוודה פלקון הצעיר. אביו התראיין ארוכות לאחר המקרה ואמר בעיניים דומעות כי הוא מצטער שצעק על בנו.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק