לא יאומן: תינוק בעגלה נופל על הפסים - וניצל מדריסת רכבת

את התמונות שלפניכם לא רואים בכל יום: אם שהחזיקה את עגלת התינוק שלה בתחנת רכבת במלבורן, אוסטרליה, עזבה אותה לשנייה אחת והעגלה התגלגלה היישר לתוך פסי הרכבת. שניות אח"כ עברה הרכבת - ומחצה את העגלה מול עיני האם המבועתת. בנס יצא הפעוט רק עם שריטה בראשו. צפו בתיעוד המדהים

לשפשף את העיניים ולא להאמין: פעוט בן חצי שנה, שהעגלה בה שכב התגלגלה מסיבה שאינה ברורה אל פסי הרכבת, ניצל בנס ויצא עם שריטות קלות בראשו, לאחר שרכבת שעברה בתחנה - מחצה את העגלה.

האירוע הבלתי נתפס התרחש הלילה בתחנת רכבת במלבורן, ותועד במצלמות האבטחה של התחנה. בתמונות ניתן לראות את אמו של התינוק מחזיקה בעגלה, ועוזבת אותה למספר שניות. לפתע, העגלה מתחילה להתגלגל מסיבה שאינה ברורה - היישר לפסי הרכבת.

עגלת התינוק צנחה על פסי הרכבת

האם, שהסיטה את מבטה לשניות ספורות, הסתובבה והבחינה בעגלה שדהרה לכיוון הפסים. היא החלה לרוץ בניסיון לבלום את הנפילה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי.

האם החליקה, ועגלת התינוק צנחה היישר אל פסי הרכבת. למרבה הזוועה, ובצירוף מקרים בלתי נתפס, מגיחה הרכבת במהירות ופוגעת בעגלה. בשלב זה, לא ניתן לראות את העגלה במצלמות האבטחה. האם חסרת האונים כמעט מתעלפת למראה הרכבת שמוחצת את העגלה, לבסוף היא מתחילה לרוץ לקדמת הרכבת.

נהג הקטר בלם בזמן

התינוק והעגלה נגררו כ-35 מטרים כתוצאה מהפגיעה. רק בנס פציעתו של הפעוט הסתיימה בשריטות קלות בלבד בראשו. "למרבה המזל נהג הקטר לחץ על הבלמים בזמן, וגרם לכך שהפגיעה תהיה כמה שפחות קטלנית", אמר היום דובר רשת הרכבות במלבורן ג'ון ריס. "הפעוט נשרט במצח ותו לא".

האם ההמומה והמאושרת גם יחד, למדה כעת מה משמעות המשפט "לא להשאיר את הילדים לבד - ולו לרגע אחד".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק