בן ה-6 ש"נעלם" בכדור הפורח: "אבא צעק עליי"

כוחות גדולים של הצלה וחילוץ הוקפצו לחיפושים אחר ילד בן 6 מקולורדו, שנראה נכנס לכדור הפורח שבנה אביו וממריא לבדו. כעבור שעתיים נחת הכדור הפורח על הארץ - אך ללא הילד הנעדר. רק כעבור שעות ארוכות של פאניקה, נמצא הילד בריא ושלם בביתו כשהוא מתחבא בתוך קופסה בעליית הגג. "אבא צעק עליי", אמר

"הייתי בעליית הגג. אבא הבהיל אותי, לכן עליתי לשם. שמעתי צעקות אבל לא רציתי לצאת החוצה כי ידעתי שהוא כנראה ימשיך לצעוק עליי ואני אהיה בצרות", כך אומר היום פלקון הין, הילד האמריקני בן השש שנמצא בריא ושלם בביתו, לאחר שמשפחתו הייתה בטוחה שנסחף בכדור פורח.

"אני מצטער שצעקתי עליו", התוודה אביו של פלקון, ריצ'ארד, בפני העיתונאים, כשהוא מתייפח מדמעות. "הייתי בטוחה שזה הולך להיות היום הגרוע ביותר שלנו, אבל עכשיו זה היום הטוב ביותר", אמרה אמו של הילד, מאיומי, כשהיא עוטפת אותו בחיבוק אוהב. "איננו רוצים לאבד אותו פעם נוספת", אמרו ההורים לעיתונאים.

"הדרמה" בשחקים באה הבוקר לשיאה בדנבר, קולורדו, לאחר שמליוני אמריקנים התלוו למסע החיפושים אחר פלקון בן השש, שמשפחתו טענה כי המריא לבדו בטעות עם כדור פורח. כעבור מספר שעות של חרדה אותר פלקון בעליית הגג, בריא ושלם.

הבלון בו נטען כי פלקון נמצא, אותר על ידי רשויות ההצלה שעתיים לאחר קבלת הדיווח, אך אנשי הרשויות שמיהרו אליו נדהמו לגלות כי הוא כלל לא עליו.

נמצא בעליית הגג

גורמים רשמיים במשטרה הביעו תחילה חשש כי הצעיר נפל במהלך הנסיקה, מכיוון שהדלת של הכדור פורח לא הייתה סגורה, אך מאוחר יותר חזרו בהם. "הוא חייב להיות על הקרקע איפשהוא סמוך לביתו", הסבירו במשרד השריף המקומי.

רק כעבור שעות ארוכות של דאגה, בהן אף הועלו השערות כי הילד נפל או קפץ מהכדור הפורח בעודו מרחף באוויר, מצאה המשטרה המקומית את הילד המפוחד מתחבא בתוך קופסה בעליית הגג של בית הוריו - כשהוא חי, בריא ושלם.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק