ארה"ב: נערים שפכו אלכוהול על בן 15 - והציתו

5 נערים מפלורידה החליטו להתנקם בנער בן גילם שמנע מהם לגנוב את האופניים של אביו. הם התנפלו עליו בפתאומיות, שפכו עליו אלכוהול והציתו אותו. הנער מאושפז במצב קשה כשרוב גופו מכוסה כוויות, והוא צפוי להיות מאושפז חודשים ארוכים בבית החולים, במהלכם יעבור סדרה של ניתוחים פלסטיים לשיקום עורו

תמונתו של מייקל ברוואר, לפני שהותקף (AP)

אין גבול לאכזריות של ילדים: חמישה נערים מפלורידה מואשמים כי שפכו אלכוהול על נער בן 15 והציתו אותו. הסיבה: הוא הפגין אומץ ומנע מהם לגנוב את האופניים של אביו.

הנער מייקל ברואר אושפז בתחילת השבוע בבית החולים המקומי כשהוא סובל מכוויות קשות על רוב חלקי גופו. גיסו של הילד המסכן סיפר לתקשורת המקומית כי מייקל מאושפז במצב קשה, כשרוב השיער שעל גופו - כולל הגבות והריסים - נשרפו כליל, אך בני המשפחה מקווים כי הוא יחלים ויהיה בסדר.

חמשת הנערים, בני גילו של ברואר, יואשמו כעת בתקיפה חמורה. אחד מהנערים שביצעו את המעשה הוא בן 13 בלבד, והוא מואשם גם בניסיון לרצח מדרגה שנייה משום שהוא זה שהדליק למעשה את המצית והעלה את הנער בלהבות.

כיבה אותו עם מטף כיבוי אש

בבוקר לאחר שמנע מהנערים לגנוב את האופניים, סירב מייקל ללכת לבית הספר, כנראה משום שפחד כי הנערים העבריינים ינסו להתנכל לו. אלא שהוא לא תיאר שהם יעקבו אחריו לבית של חבר. בעת שישב על שפת בריכה עם חברו, התנפלו עליו הנערים בפתאומיות, שטפו אותו באלכוהול והעלו אותו בלהבות.

"שכן שהיה עד למאורע המחריד זינק לעזרתו של הנער הבוער וכיבה את הלהבות שעלו ממנו בעזרת מטף כיבוי אש", סיפרה מליסה, אחותו של מייקל, "בשארית כוחותיו הוא הצליח לתלוש את החולצה הלוהטת מעליו וקפץ למי הבריכה, בתקווה שיקלו על כאבו".

מייקל בן ה-15 צפוי להיות מאושפז חודשים ארוכים בבית החולים, במהלכם יעבור סדרה של ניתוחים פלסטיים לשיקום עורו שנפגע קשות כתוצאה מהכוויות שנגרמו לו.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק