המתיחה הכי אכזרית שתראו בחיים

בארץ השמש העולה החליטו למתוח את הגבול קצת יותר מדי. שעשועון טלוויזיה פופולרי במדינה השתיל מצלמה נסתרת בתוך מבנה אליו הוזמן גבר תמים, וביים סצנת טבח המוני ואכזרי. כיצד היפני המבוהל התמודד עם האימה שנחתה עליו בפתאומיות? צפו בסרטון

אם חשבתם שהטלוויזיה כאן בישראל לוקה בשטחיות ומעודדת אלימות, עדיף שלא תבקרו  ביפן. מסתבר שבארץ השמש העולה כבר לא מסתפקים בבדיחות על בלונדיניות או על איש שמחליק על בננה, ומחפשים משהו קצת יותר מסעיר כדי לצחוק עליו - אפילו טבח המוני.

באחת התכניות האחרונות של "מלך פני הפאניקה" - שעשועון טלוויזיה פופולרי ביפן, השתיל הצוות מצלמה נסתרת בתוך מבנה אליו הוזמן גבר תמים. היפני החביב, שחשב שהוא מתראיין לתכנית תחקירים על הונאות בטלפון, שמח לשתף פעולה עם הצלם והכתבים שקיבלו את פניו וענה בנימוס על שאלותיהם.

סצנת ירי בנשק אוטומטי וזכוכית מתנפצת

לאחר זמן קצר נשמעו קולות נפץ של זכוכית נשברת וקולות רמים של ירי אוטומטי בתוך החדר. "צלף" מקצועי החל לירות ביושבי המקום ופגע במארחים שדיממו וצנחו אל "מותם". הנמתח ההמום לא ידע את נפשו והחל לזחול לעבר הדלת, בתקווה שיוכל להימלט - אך זו הייתה נעולה.

לפתע פרץ למקום צוות חילוץ חמוש באקדחים שהחל לגרור את הצעיר המבועת, שלא היה מודע כלל לכך שהוא מצולם. כל התקרית "המשעשעת" שודרה כמובן על האקרנים ללא צנזורה, כאשר הקהל באולפן מתקשה להסתיר את צחוקו ומתגלגל למראהו של הקורבן המסכן.

בינתיים זוכה הסרטון שמופץ ברשת האינטרנט לתגובות נזעמות. "צריך לכלוא את המפיק של התכנית", קרא אחד הגולשים. אחרים כבר תוהים מה תהיה הפרה הקדושה הבאה שישחטו היפנים.

ארה"ב: מתיחת ענק בחנות בגדים

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק