ארה"ב: מתיחת ענק בחנות הבגדים

אישה בעלת דימיון ותעוזה הגיחה מלימוזינה בכניסה לחנות בגדים באוהיו, ארה"ב, הכריזה בקול שהרגע זכתה במיליונים בלוטו והציעה לשלם עבור הפריטים של כל הקונים בחנות. אבל במקום שמחה וצהלה, פרצה בחנות מהומה לאחר שמאות קונים שכבר עברו בקופות הבינו שמדובר במתיחה - או סתם באישה משוגעת

אישה אחת הצליחה להסעיר מאות אנשים וחנות כלבו שלמה: הקופאיות בחנות 'ברלינגטון' בעיר קולומבוס שבאוהיו לא ידעו כיצד יצליחו להתמודד עם הבלאגן האדיר ועם ההמון הזועם בחנות, אחרי שמישהי הבטיחה לרכוש לכולם בגדים - והלכה מבלי לשלם.

את סיור הקניות שלה החלה לינדה בראון בשכירת לימוזינה מפוארת שהורידה אותה בכניסה לחנות הענק. בראון נכנסה לחנות, נעמדה ליד הקופה והכריזה בקול רם: "זכיתי בלוטו ואני מוכנה לקנות עבור כל אחד סחורה בשווי של 500 דולר".

"ברור שאנשים התלהבו, הם התקשרו לבני משפחה שיגיעו מהר לחנות", אמר השוטר מישל דיקנס על מה שאירע בחנות לאחר ההצהרה הדרמטית של הגברת. הקונים צבאו בהמוניהם על הקופות ורכשו בלי סוף. לפחות 500 איש עברו דרך הקופה, עוד כ-1000 עמדו בתור. "היא אמרה לאנשים שהיא זכתה במיליון וחצי דולר", סיפר השוטר.

"היא לא זכתה בכלום - מלבד הרבה תשומת לב"

אלא שגברת בראון לא זכתה בכלום וממש לא התכוונה לשלם על אף אחד, כי היא פשוט עזבה את החנות מבלי לשלם. "לא היה לה כסף לשלם על כלום, היא לא זכתה בכלום", אמר השוטר, "מלבד הרבה מאוד תשומת לב".

מפקד כוח המשטרה שהגיע לחנות ניסה להרגיע את ההמון הזועם. הקונים הנסערים השליכו את הסחורה או גנבו אותה בדרכם המהירה החוצה. השוטרים סיפרו שאחרי האירוע החנות נראתה "כמו אחרי סופת הוריקן".

אחרי שאמרה להמונים שהיא יוצאת עם הלימוזינה לבנק כדי "לסדר את ענייני הכספים" ולא חזרה, נעצרה בראון על ידי אותם שוטרים שהוזעקו לחנות כדי להרגיע את הלקוחות הזועמים.

יפן: המתיחה הכי אכזרית שראיתם בחיים

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק