ג'וזי בת ה-8 נולדה בכלל כילד ג'ואי

מסתבר שבזהות מינית אין גיל. כשהוריו של ג'ואי נתנו לו לשחק עם חיילים, הוא העדיף לנדנד אותם בעגלה כמו תינוקות. בגיל 8, ג'וזי (ג'ואי לשעבר) היא טרנסג'נדרית גאה: "אני שמחה שכולם יודעים עכשיו שאני ילדה אמיתית"

ג'וזי. לא מתביישת יותר ("הסאן")

ג'וזי רומרו נראית ומתנהגת כמו כל ילדה אחרת בת שמונה, אך דווקא נולדה כילד בשם ג'ואי. מבולבלים? מיד ההסבר, כפי שמביא אותו "הסאן" הבריטי.

בגיל ארבע היא התעקשה לבשר הוריה: "אני ילדה!". בגיל חמש היא סירבה להסתפר. בגיל שש היא כבר אובחנה כטרנסג'נדרית, ועתה היא מוכרת גם בצורה חוקית כילדה.

מתברר שלמרות שנולדה מבחינה פיזית כבן, לילדה מאריזונה, ארה"ב, היה ברור מהי זהותה האמיתית. "כבר כפעוטה, כשרק החלה לדבר, היא הייתה אומרת לנו 'אני ילדה'", סיפרה אמה ונסה בת ה-42. "נהגנו לתקן אותה ולומר לה: 'לא, אתה ילד', אך בגיל ארבע היא כבר התעקשה: 'לא, אני ילדה!"

האב: "עכשיו אני מבין שזכיתי בילדה"

האם מספרת כי כפעוטה, נהגה ג'וזי לקחת את בובות החיילים שהייתה מקבלת, שמה אותן בעגלת צעצוע ומנדנדת אותן כמו תינוקות. כשהייתה בת חמש וחצי הבינו ההורים כי עליהם לקבל את בנם ג'ואי - כבת. "התאבלתי על אובדנו של בני", הודה האב ג'וסף. "עכשיו אני מבין שזכיתי בילדה".

מכיוון שמבחינה גופנית היא עדיין בן, תאלץ ג'וזי ליטול בשנים הקרובות תרופות שימנעו ממנה את התבגרותה כבן. בגיל 12 היא תחל לקבל הורמונים נקביים. כבר עתה, בגיל שמונה, היא מבינה שבשלב מסוים בבגרותה היא תיאלץ לעבור ניתוח על מנת להשלים את התהליך.

"אני שמחה שכולם יודעים עכשיו שאני ילדה אמיתית", סיפרה ג'וזי. "מעתה לא אצטרך יותר להעמיד פנים שאני ילד".

הנער חזר לבית ספר - נערה

לפני כחודש סיפרנו לכם על הילד בן ה-12 שחזר מחופשת בית הספר כשהוא נראה בדיוק כמו ילדה. הוא התלבש כמו ילדה, שיערו ארך והוא היה אסוף לקוקו ומקושט בסרט. אלף התלמידים בבית הספר היו המומים. "אתה הומו?", שאלו אותו כמה מהם.

הוריו של הילד, שאף שינו את שמו לשם של ילדה, תומכים בו לחלוטין. הם אף הודיעו כי יסייעו לו לעבור בקרוב טיפולים הורמונליים וניתוח לשינוי מין – מה שיהפוך אותו כנראה לטרנסג'נדר הצעיר בעולם.

"אנחנו מחויבים להעניק לבננו את הטוב ביותר", אמרה אמו ל"סאן" הבריטי. "אנחנו פועלים עם גורמים מקצועיים כדי שהילד יהיה מוגן". גם המורים בבית הספר הודו כי פנו לקבלת עזרה מקצועית כדי להתמודד, יחד עם התלמידים, עם המצב החדש והמוזר.

הורים לתלמידים אחרים בבית הספר זועמים על ההנהלה. לטענתם, היה על המורים לעדכן אותם מראש, כדי שיוכלו להכין את ילדיהם ולדבר איתם על מגדר.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק