בריטניה: האישה הבטיחה סקס פרוע - ושיספה את גרונו של בעלה

כשביקשה ג'ואן הייל מבעלה לקחת כדור מעורר בשם "עשב העז החרמן", חשב הבעל האומלל כי זהו יום חגו. אלא שלדאבונו, ההבטחה לסקס ביזארי ביער החשוך הסתיימה בדקירות כואבות שכמעט והביאו למותו. האישה, מצדה, ברחה מהמקום מיהרה להיפגש עם גבר אחר שהכירה באינטרנט

הדוקרת והנדקר (הסאן)

אישה בריטית נתנה לבעלה כדור מעורר בשם "עשב העז החרמן", לקחה אותו ליער לסקס ביזארי - ואחר כך שיספה את גרונו. שניות אחר כך היא כבר מיהרה לדייט עם גבר אחר.

הקורבן, פיטר הובי בן ה-43, סיפר לחבר המושבעים כי חשב שזה יום המזל שלו, לאחר שאשתו - ג'ואן הייל בת ה-39 - כיסתה את עיניו וביקשה ממנו ליטול סם מעורר המכונה גם בשם "עשב העז החרמן".

"זוכר במעומעם משהו עם מקל"

אחר כך, שיחזר פיטר, היא הוציאה אותו בחושך ליער הסמוך לביתם שבבריטול. "התחבקנו, התכרבלנו, הייתי ממש מאושר", סיפר הקורבן האומלל. "אני זוכר במעומעם משהו עם מקל, חשבתי כי מדובר בסוג של משחק".

אך זה ממש לא היה משחק. כשפניו של בעלה מופנות אל האדמה, דקרה אותו אשתו מזה 9 שנים מספר פעמים בצווארו, שיספה את גרונו, והוסיפה גם כמה דקירות בפלג גופו העליון. בעוד בעלה המסכן מדמם מפצעיו, נמלטה הייל לפגישה עם גבר אחר בשם פיליפ סודול, איתו פלריטטה מזה זמן לאחר שהכירה אותו באינטרנט.

למרבה המזל, פיטר לא סיים את חייו באותו יער. צלקת ארוכה על צווארו מזכירה לו פעם אחר פעם את הלילה שלא ישכח לעולם.