האיש הכי נמוך בעולם מחפש כלה

לנער קנדרה תפה מגר מנפאל היה יום חג: מול עוגה שגובהה כמעט כשלו, הוא חגג את יום הולדתו ה-18. ממרומי 61 הסנטימטרים שלו, הוא איחל לעצמו שני דברים: להיכנס לספר השיאים של גינס - ולמצוא כלה

המשאלה: למצוא אישה (בארקופט מדיה)

יום הולדת 18 הוא אירוע גדול מאוד לאיש הקטן ביותר בעולם. קנדרה תפה מגר מנפאל, ה"מתנשא" לגובה 61 סנטימטרים בלבד, כיבה אתמול את נרות העוגה החגיגית שגובהה - כמעט כמו גובהו שלו.

האיש הקטן ניצל את ההזדמנות להביע כמה משאלות. "עכשיו שאני בן 18, אני מבקש שני דברים", אמר תפה במסיבה. "להיות מוכר על ידי ספר השיאים של גינס כאיש הנמוך ביותר בעולם, ולמצוא כלה שתהיה נמוכה כמוני". אחר כך הוסיף עוד משאלה אחת: "החלום שלי הוא שיהיו לי ארבעה ילדים משלי".

הסיבה שבעטייה הוא לא זכה עד היום להכרה על ידי אנשי ספר השיאים של גינס, היא גילו הצעיר. הקטגוריה היחידה בספר היא "המבוגר הנמוך בעולם". עכשיו, חוץ מלשתות אלכוהול באופן חוקי, מקווה תפה שהגיל יאפשר לו סוף סוף את ההכרה המגיעה לו.

"מקווה שהוריי ימצאו לי אישה"

"הוא נולד במשקל של 600 גרם בלבד", מספרת עליו אימו, דהנה מיה בת ה-33. "זה היה כמו לראות אפרוח קטן בוקע מהביצה".

"אני מודה שבהתחלה התביישתי בו ולא נתתי לו לצאת מהבית", הוסיפה האם הגאה, "אבל כיום אינני מרגישה דבר חוץ מגאווה גדולה".

תפה מספר כי הוא חובב גדול של מוזיקה וקראטה. "אחת הסיבות שאני כל כך אוהב להופיע ולרקוד", מספר חתן השמחה, "היא הבנות היפות בבירה בקטמנדו. הן כל כך יפות. אני מקווה שהוריי ימצאו לי אישה שאוכל להתחתן איתה".