אובמה ומישל: עכשיו בגירסה הלטינית

הגברת הראשונה מישל אובמה אוהבת לערוך מדי פעם ערבי תרבות ומוזיקה בבית הלבן. אמש היא אירחה אמנים ודמויות מרכזיות מהמיעוט הלטיני במדינה - המיעוט הגדול ביותר בארה"ב. הבית הלבן הפך לערב אחד ל"קאזה בלאנקה". כך זה נראה

מעונו של נשיא ארצות הברית ומשפחתו , הבית הלבן, הפך אמש לערב אחד ל"קאזה בלאנקה". הנשיא חגג עם אורחים ממכובדי הקהילה הלטינית בארה"ב את מורשת המוזיקה ההיספנית בקונצרט מיוחד, כשבין האורחים היו גם השחקנית-דוגמנית אווה לונגוריה פארקר, ג'ימי סמית', ג'ורג' לופז ועוד.

מישל אובמה היא יוזמת הערב המיוחד, אחד מעוד מספר 'ערבי תרבות מוזיקה' של קהילות שונות בארצות הברית אותן היא אוהבת לערוך בבית הלבן. האירוע אמש כונה בשם המחייב "פייסטה לטינה".

ההיספנים הם המיעוט הגדול ביותר בארצות הברית: 15% מהאמריקנים באים מרקע לטיני. המוזיקה שנשמעה אמש בביתו אובמה הגיעה לאזניהם של בני הקהילה בכל רחבי היבשת, שהגיבו - כמו בני הזוג אובמה - בנענוע קל של הירכיים וחיוך רחב על השפתיים.

בני המשפחה האמריקנית הראשונה סיימו את הערב המיוחד, כמתחייב, בריקוד משותף על הבמה. ב-4 בנובמבר מישל מארחת עוד ערב בסדרה - ערב מוזיקה קלאסית. מעניין איך זה ייגמר.