צפו בקליעות המדהימות בעולם

חלק מהזריקות של חבורת הצעירים מטקסס נתפסות כבלתי אפשריות, אך זהו ללא ספק הדבר האמיתי. הכירו את הסטודנטים שלא מפחדים מגובה ומרחק ומציגים את הכדורסל הטוב ביותר שנראה. השלב הבא מבחינתם: משחק מחשב ואפילו תוכנית ריאלטי

תשכחו מה-NBA - אם אתם רוצים לראות את הקלעים הטובים ביותר בעולם הכדורסל, אתם צריכים להגיע לחצר אחורית של קולג' בטקסס. חבורת צעירים החליטה למתוח את הגבול, והיא מציגה לגולשי האינטרנט את הקליעות המקוריות ביותר שנראו.

"הייתי אומר שאנחנו שחקני כדורסל ממוצעים", אומר ג'ון, תלמיד המכללה, "אבל בווידיאו אנחנו קולעים את כל הזריקות". ג'ון מסביר שהמאמץ העיקרי שלו ושל חבריו הוא להראות מהלכים מפתיעים במיוחד. "זה מה שאנשים באמת רוצים לראות", הוא קובע.

Perfect Dude הוא שמה של קבוצת הסטודנטים מטקסס שהפכה ללהיט החדש ברשת האינטרנט. כפי שניתן לראות בסרטון, כל אחד מחבריה יכול לבצע זריקות מדהימות שלא יביישו שחקנים מקצוענים רבים.

"זה סוג של שיגעון"

המשתתפים השקיעו שעות רבות בתיעוד המהלכים בחצר האחורית של ביתם. "היו 1,000 כניסות לווידאו שלנו באתר Youtybe כל שבוע, וזה הפתיע אותנו מאוד", אמר אחד מהפעלולונים הצעירים. אחרי שקלעו כל זריקה אפשרית שיכלו לחשוב עליה בגבולות שטח הבית, קבוצת Perfect Dude יצאה החוצה לראות באילו עוד אתרים הם יכולים להפתיע.

כוכב החבורה הוא טיילור טוני, שלדבריו נולד עם חישוק בתוך העריסה, ומאז לא הפסיק לנסות לקלוע כדורים. "זה סוג מסוים של שיגעון", הוא מתוודה.

גולשים רבים חושבים שיש בקטעי הווידאו טריקים של עריכה, אבל טיילור מבטל את ההאשמות הללו, וכהוכחה מציג זריקה מהיציע השלישי של אצטדיון פוטבול. "אם נכניס קליעה מזויפת לווידיאו, הצופה יאבד את האמינות שבנינו, ולכן כל מה שאנחנו מראים בווידיאו אמיתי לחלוטין", הוא מסביר.

עכשיו הקלעים המוכשרים מחפשים הצעות מספונסרים שישלמו להם תמורת המאמץ. בנוסף הם מדברים על פיתוח משחק מחשב או אולי תכנית ריאליטי שמבוססת על רעיון הקליעות הכמעט בלתי אפשריות שלהם.