ארה"ב: במבי התפרץ למסעדה הומה

עופר קטן מדטרויט שחש כנראה ברעב, החליט לפעול בנידון: בתיעוד מיוחד של מצלמת אבטחה צולם הבמבי פורץ מהחלון, רץ בין הסועדים ולבסוף נמלט מהדלת הראשית. היושבים ההמומים לא הבינו תחילה מה מתרחש במסעדה. "זה הפחיד אותי למוות", סיפרה אחת המלצריות שעבדה בזמן המהומה. אפשר לומר שרק בנס אף אחד לא נפגע מביקור הבזק

האם במבי עדיין מחפש את אמא? יושבי מסעדה בדטרויט שבארצות הברית זכו לביקור מפתיע בזמן ארוחת הערב. עופר קטן שככל הנראה איבד את דרכו, פרץ למסעדה דרך החלון והתפרע בין השולחנות. רק במזל איש מהיושבים במסעדה אחד לא נפגע.

מצלמות האבטחה של המסעדה המקומית הצליחו לתעד את הביקור המפתיע. העופר המבוהל זינק דרך אחד החלונות, רץ בין הסועדים ההמומים ויצא במהירות מהדלת הקדמית, כל זאת בפחות מעשר שניות.

"הייתי בטוח שהוא יכנס בי"

"זה הפחיד אותי למוות", אמרה המלצרית שעבדה באותו הזמן, ג'ניפר אוסטרנדר, שנמצאת בחודש השישי להריונה. "אני שמחה שאף אחד לא נפצע", הוסיפה. מספר סועדים שהיו במסעדה בזמן הביקור, הצליחו להימלט מנתיב הריצה של העופר וניצלו בנס מפגיעה.

"ראיתי אותו רץ לעברי וזזתי ברגע האחרון, הייתי בטוח שהוא הולך להיכנס בי", אמר אחד הסועדים זאק לומפשו. עדים במקום מספרים כי היה שובל של דם במקום בו עבר העופר, אך אין כל עדות לכך שנפגע במהלך האירוע.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

רוץ בן סוסי - אבל למה על מכוניתי?

צבי מוכשר קיפץ מעל ניידת משטרה בארה"ב