משפחה למופת: שתי רביעיות ותאומים

משפחה אוסטרלית יוצאת דופן כובשת את הכותרות ביבשת הדרומית. לאחר שעברה סדרה של טיפולי פוריות, נכנסה האישה להריון פעמיים עם רביעייה, וכעת היא בהריון שוב - הפעם "רק" עם תאומים. לשאלה האם ינסו שוב להיכנס להריון, השיב הבעל: "מבחינה בריאותית זה מספיק לנו"

המשפחה המאושרת מחכה כעת לתאומים (דיילי טלגרף)

אישה פורייה במיוחד: תושבת סידני שבאוסטרליה ילדה רביעיית ילדים - פעמיים, ועכשיו היא שוב בהריון - הפעם עם תאומים "בלבד".  את הסיפור יוצא הדופן הזה מביא היום העיתון הבריטי "דיילי טלגרף".

האמא האוסטרלית, דייל צ'אלק בת ה-31, הפכה לאם מאושרת ללא פחות מ-10 ילדים, לאחר שעברה שורה ארוכה של טיפולי פוריות. עכשיו יתווספו לשבט הקטנטנים הזה שני חברים נוספים, משום היא בהריון עם תאומים. וכל ההספק המרשים הזה - בפחות משבע שנים.

שתי רביעיות, שתי בנות, ועכשיו גם תאומים

הרביעייה הראשונה, שני בנים ושתי בנות, נולדה באוגוסט 2004, וחבריה צפויים להתחיל ללמוד בכיתה א' בשנה הבאה. הרביעייה הבאה בתור הגיעה רק באוקטובר בשנה שלאחר מכן. בלידה הזו אחד הפעוטות לא שרד, ונותרו שלושה.

פרט לשתי הרביעיות, לדייל ולבעלה דארן יש עוד בת בגיל 6 ועוד תינוקת בת שנתיים - שנולדו, למרבה ההפתעה, לא במסגרת תאומים, שלישיה או רביעיה.

בני הזוג הופתעו מהצלחת היתר של טיפולי הפוריות, מאחר ונאמר להם שהטיפול נעשה בדרגה נמוכה, בשני המקרים. "היינו שמחים לעוד ילדים, אבל מבחינה בריאותית זה מספיק לנו", אמר הבעל, שהוסיף בהומור כי בסוף הם יצטרכו לקנות אוטובוס כדי שכל המשפחה תיכנס למכונית המשפחתית.