ספורט זוגי: "מירוץ סחיבת נשים"

בסיאטל, ארה"ב, התקיימה השבוע אליפות ארה"ב הפתוחה במקצוע חדשני: סחיבת נשים. בני הזוג קסטרו התייצבו על קו הזינוק בלי הרבה סיכויים, אבל עם המון מוטיבציה. מולם עמד אלוף העולם, שיאן גינס בכושר גופני. הפרס הראשון: 500 דולר, טיסה לתחרות העולמית בפינלנד ו... פחיות בירה לפי משקלה של האישה

מרבית הזוגות שהתייצבו ל-'מירוץ סחיבת הנשים' שהתקיים בסיאטל, ארה"ב, לא ממש ידעו איך הם יצליחו להתמודד עם הספורט הזוגי המאתגר. הזוג המנצח בתחרות הפתיע את כולם וגם לימד שיעור קטן על החיים.

כך למשל לייסי ודייב קסטרו ממדינת מיין, שהתייצבו למירוץ ההיתולי בלי יותר מדי ציפיות. "אכלתי ארוחת בוקר ואני מוכן לצאת לדרך", סיפר הבעל דייב, "זה האתלט שבי, אני מוכן לצאת". גם בקרב המתחרים האחרים שהגיעו מיישובים אחרים באזור, הציפיות מהמירוץ לא היו בשמיים.

בני הזוג פאלמר, לדוגמה, שחיפשו בילוי לא שגרתי, סיפרו כי הם רק מקווים לצאת בשלום מכל הסיפור. "אנחנו מצפים לא לטבוע, בלי פגיעות ראש ולא לסיים אחרונים", הם משתפים. "אנחנו לא משלים את עצמנו וחושבים שאנחנו יכולים לנצח".

בין המתחרים: "שיאן גינס" לשעבר

בקרב אלו שלקחו את התחרות ברוח ספורטיבית, בלט אחד בשם ג'ו דקר, שיאן כושר שהגיע למרוץ הכפרי מסן דייגו שבקליפורניה. כל מה שפחות מהמקום הראשון - יהווה אכזבה עבורו. הוא כבר פינה מקום לפרסים והודיעו לכל המעוניין שהוא מחזיק בשיא גינס בכושר.

"בתחרות 'אתגר ה- 24 שעות' יש 14 מקצועות שונים שנערכים יממה שלמה ללא הפסקה", הוא מפרט את כל מה שהצליח לעשות בתחרות, "160 ק"מ רכיבה על אופניים, 16 ק"מ ריצה, 16 ק"מ הליכה, 8 ק"מ הליכה מהירה, 9 ק"מ חתירה בקייאק, 3 ק"מ שחיה, 16 ק"מ על מסלול נורדי, 16 ק"מ על מכונת חתירה, 3,000 כפיפות בטן, 11 אלף קפיצות בחבל, הרמת משקולות במשקל של 103,962 ק"ג - אני קבעתי שיא עולמי!"

הפרס: פחיות בירה לפי משקל האישה

למרות השיאן המפחיד, לגברת קסטרו הקטנה יש מוטיבציה יוצאת דופן, היא דחפה בחוזקה ובעלה שהיה בהחלט ממושמע שיתף איתה פעולה. "היא תמיד הייתה תחרותית וזה משהו שהיא רצתה לעשות בשנתיים האחרונות", מסביר בנימוס הבעל.

ואכן, בני הזוג קסטרו הצליחו לעבור אפילו את השרירן השחצן, קרעו את המסלול והגיעו בזמן הקצר ביותר. האם הגאה לא שכחה את בן זוגה שעזר לה להשיג את ניצחונה: "אני צריכה לתת לדייב גם קרדיט, כי הוא זה שסחב אותי".

הזוג שניצח זוכה בפחיות בירה לפי משקלה של האישה, בחמש מאות דולר ובכרטיס טיסה לתחרות העולמית שתיערך בפינלנד.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק