המהפנט מבטיח: התרכזי מספיק - והחזה שלך יגדל

שתלי הסיליקון הולכים ומתשכללים ואחוז הנשים שעוברות ניתוחים פלסטיים להגדלת שדיהן עולה בהתמדה. אבל מהפנט מבריטניה טוען שהוא יכול להגדיל לנשים את מידת החזייה שלהן - באמצעות כוח המחשבה בלבד. האם זה עובד? לא בטוח

המהפנט מבטיח שהיפנוזה תגדיל את חלומך הנשי (AP)

אינך מרוצה משדייך ואין לך מספיק כסף לניתוח פלסטי? ייתכן ונמצא פיתרון עבורך. כך לפחות טוען מהפנט מבריטניה שמבטיח מוצר ייחודי - ערכת היפנוזה שמגדילה את החזה. כן, זה מה שהוא מבטיח.

עיתון ה"דיילי טלגרף" הבריטי מפרסם היום כי המהפנט דיויד נייט מנורד'לרטון מוכר תקליטורים שמתיימרים להגדיל לנשים את שדיהן, במידה או אפילו בשתיים. על פי המהפנט, נשים שיקשיבו לתקליטורים, יתרכזו מספיק וייכנסו להיפנוזה, יצליחו במשך 12 שבועות להגדיל את חמוקיהן.

כמי שהמציא שיטת טיפול מרשימה, אך מוטלת בספק, מביע נייט ביטחון מלא במוצר ומבטיח החזר כספי למי שלא תצליח להגדיל את דדייה. לטענתו, הטיפול באמצעות כוח המחשבה מבוסס על 85% הצלחה, בהתבסס על משוב מלקוחות שניסו את ערכת ההיפנוזה שלו.

"המוח מצמיח את השדיים"

"כל חזה נשי גודל באמצעות כוח המחשבה", אומר נייט ומביא לתמיכתו עובדה מדעית מפוקפקת משהו. "המוח מצמיח את השדיים מלכתחילה, ולכן גם ביכולתו להגדיל אותו - זו עובדה".

רבים מספקים שירותי היפנוזה למינהם, אך נייט כיכב לאחרונה בתכנית של ה-BBC דווקא בשל השרלטנות שלו. לאור המוצר הביזארי שמוכר נייט, לא פלא שהוא מהווה מקרה בוחן קלאסי לתכנית, בה מוכח כמה קל להירשם כמהפנט מורשה ללא כל הכשרה ראויה ומפוקחת.

המהפנט המוטל בספק לא הגיב לכתבה, אך צוטט בעיתון ה"סאן" מביע מורת רוח נוכח הביקורת: "הם לפחות יכלו לנסות את השיטה שלי לפני שפסקו בכזו החלטיות שזה לא עובד".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק