ברוני חושפת: אני כבר 8 שנים אצל הפסיכולוג

לא ראינו אותה מתרגשת מפרסום תמונות העירום שלה, היא גם לא התרגשה שהאשימו אותה בתשישותו של נשיא צרפת ניקולא סרקוזי. אבל עכשיו, בסרט דוקומנטרי חדש, אשת הנשיא תחשוף את הבעיות שלה בפני כולם

הגברת ברוני-סרקוזי נראית כמו האישה שיש לה הכל - יופי, בעל מפורסם - אבל מתברר שגם בעיות נפשיות לא חסר לה. במהלך צילומי סרט דוקומנטרי על חייה שישודר בטלוויזיה הצרפתית, ברוני סיפרה על הסיבות שדחפו אותה לחפש עזרה בטיפול פסיכולוגי.

"היא משנה את הדרך המסורתית בה חשבנו על נשות הנשיאים", כתבו עליה העיתונים בצרפת. "לראשונה מאז ומעולם הגברת הצרפתית הראשונה תדבר בטלוויזיה על הסיבות שהביאו אותה לטיפול הפסיכולוגי לפני שמונה שנים. על פי ההבטחה, ברוני תסביר מה בדיוק קרה על ספת הפסיכולוג ולמה הטיפול נמשך כל כך הרבה שנים".

קרלה ברוני בת ה-41 התחתנה עם ניקולא סרקוזי - הנשיא הצרפתי. מאז, כמעט בכל יום, ניתן למצוא בכלי התקשורת עוד ועוד ידיעות על חייה, על הזוגיות שלה, על העדפותיה ועל מעשיה. אחרי שנישאה לנשיא, גם העיתונות הצרפתית התאהבה. מיד התפרסמו תמונת עירום מהעבר של הדוגמנית.

העיתונות הצרפתית האשימה את ברוני בכך שהביאה את בעלה להתמוטטות אחרי שכפתה עליו משטר דיאטה ואימונים פיזיים קשים מנשוא. היא רק חייכה בתגובה. עכשיו נגלה מה באמת עובר עליה.

"היא כל כך בלתי צפויה, והיא אישה כל כך פתוחה שאי אפשר לנבא מה היא תגיד", נכתב באתר "פיור-פיפל" הצרפתי. "אנחנו לא יודעים אם הנשיא סרקוזי אישר את שידור הריאיון והחשיפה של קרלה, אבל אנחנו בטוחים שזה מה שיעסיק אותו בחודש הקרוב".

צפו ל"גל קרלה ברוני" נוסף הם אומרים וממתינים. גם אנחנו.