השיר החדש של מייקל ג'קסון דלף לרשת

יממה מוקדם מהצפוי דלף השיר החדש של מלך הפופ לרשת, וגם אתם יכולים להאזין לו. חברת סוני תכננה לחשוף מחר את השיר this is it שאמור לקדם אלבום כפול של ג'קסון שיוצא לאור בסוף החודש. האזינו לשיר החדש שמלך הפופ שוב לא ישיר

שיר חדש של מייקל ג'קסון שאמור היה להיחשף היום על ידי חברת סוני, דלף אמש לרשת, בניגוד לתכנון המקורי. הסינגל, This is it, אמור היה לקדם אלבום כפול וללוות את מסע ההופעות החדש של מלך הפופ, אלא שהמופע לא יצא לפועל בעקבות מותו.

על פי הפירסומים באתר הבידור TMZ, השיר, ש-43 שניות ממנו דלפו לאינטרנט, אמור היה להיות משודר תחילה באתר האינטרנט הרשמי של ג'קסון ובהמשך בתחנות רדיו ברחבי העולם, אבל הלילה בחצות (שעון החוף המזרחי) יהיה ניתן כבר להאזין לו באינטרנט באתר הרשמי של הזמר.

רשמית: מייקל היה בריא

במקביל, התעלומה סביב נסיבות מותו של מייקל ג'קסון רק הולכת וגוברת: דוח נתיחת גופתו שהתפרסם לפני כשבוע מגלה כי בגופו של ג'קסון לא נמצאה כל בעיה בריאותית משמעותית. בדוח שפורסם על-ידי סוכנות הידיעות הבינלאומית AP, מצויין כי ג'קסון שקל 71 ק"ג בזמן מותו, וכי מצבו הגופני של מייקל ג'קסון היה "בסדר יחסית לגבר בן 50".

על גופתו של מלך הפופ נמצאו צלקות רבות, בעיקר באזור הפנים, עדות מהניתוחים הרבים שעבר. בנוסף דווח על קעקועים קוסמטיים בפניו ומסביב לשפתיו.

הרופא האישי רצח?

ד"ר זאב קאין, מנהל מחלקת הרדמה באוניברסיטת קליפורניה שבחן את דוח הנתיחה, מאשר כי כל המדדים הרפואיים של הזמר המנוח היו בתחום הנורמלי.

הנתונים הללו רק מחזקים את הערכה כי סמי ההרדמה שניתנו לג'קסון על ידי רופאו האישי, קונרד מאריי, הם הגורם לדום הלב שקיבל. בעקבות חקירה שערכה משטרת לוס-אנג'לס רופאו האישי נעצר, והוא עשוי להיות מורשע בהריגה או אף ברצח.

וכך, שלושה חודשים אחרי מותו הפתאומי, הפרטים החדשים רק מוסיפים סימני שאלה לתעלומה שספק אם אי פעם תיפתר. 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק