לפני החתונה: טעה, ירה והרג את הכלה

תושב פלורידה לא העלה גם בחלומותיו הגרועים ביותר שכך יעבור הערב לפני חתונתו. בשעת לילה מאוחרת התעורר הגבר ושמע רעש חשוד. הוא היה בטוח שמדובר בפורץ, לכן לקח את הנשק וירה. רק לאחר שהתקרב נגלה בפניו הנורא מכל: אשתו המיועדת שכבה במסדרון. "הייתי בטוח שהיא ישנה לידי", אמר לשוטרים

טרגדיה לפני החתונה (AP)

טרגדיה לפני החתונה: גבר אמריקני ירה למוות בארוסתו ערב חתונתם, כי חשב שהיא פורץ שנכנס לביתו. לצוותים הרפואיים שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה, ולהשאיר את הגבר לבדו להסביר למשפחה ולחברים ההמומים את שאירע.

"כל הראיות מצביעות כעת כי מדובר בטעות טרגית", אמר קווין ברונל, קצין המשטרה המקומי בעיירה וינטר ספרינגס בפלורידה, לעיתונאים. עם זאת, אספו השוטרים ראיות מזירת הירי והם מבצעים בדיקות מעבדה כדי לאשר כי אכן מדובר באירוע לא מתוכנן.

הגבר היורה, ג'ון טבוט בן 62, שיחזר בפני החוקרים את הערב הקשה. לדבריו הוא לקח לידיו את הרובה מכיוון ששמע רעש בביתו באמצע הלילה. אחר כך הוא ירה לעבר המסדרון כדי להבריח את הפורץ שלדעתו הצליח לחדור לדירה.

היה בטוח שהיא ישנה לצידו

לאחר הירי התברר לטבוט כי "אותה דמות במסדרון" הייתה לא אחרת מאשר ארוסתו המיועדת, ננסי דינסמור בת ה-62, עמה היה אמור לצעוד בכנסייה שעות ספורות אחר כך. לדבריו, היה טבוט בטוח שבת זוגו ישנה לצידו במיטתם המשותפת בזמן הירי.

טבוט חייג למוקד המשטרה וקרא בבהלה: "חשבתי שיש גנב בבית, אני נשבע באלוהים, היא נראית מתה". הצוותים הרפואיים שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותה של האישה שהיתה ללא הכרה ודופק.

לדברי נציגי המשטרה לא יוגש כתב אישום נגד הגבר, ונראה כי הוא נסער מאוד בעקבות האירוע. "טבוט היה מודאג מאוד לשלומה של ארוסתו לאחר הירי", סיפר קצין המשטרה שהיה בזירה. "אין ראיות המרשיעות אותו ברצח".

הזוג המבוגר תכנן להתחתן בחתונה צנועה בכנסייה קתולית מקומית. לדברי משפחתם הם אהבו מאוד אחד את השני והביעו את רגשותיהם בפומבי.