מי זכתה בתחרות "מלכת היופי המשופצת"?

שתלי סיליקון ואף מתוקן - זה התנאי למועמדות בתחרות היופי החדשה שנערכה בהונגריה: מלכת הניתוחים הפלסטיים. 18 מתמודדות, בעלות גוף משופץ התגאו בכל הנתונים שנקנו במיטב כספן כדי להוכיח שהדבר האמיתי הוא לא בהכרח היפה ביותר. לנו רק ניתן לנחש מה אמיתי ומה לא

זה אמיתי? תחרות יופי לא שגרתית נערכה השבוע בהונגריה. בתחרות הנקראת "מיס פלסטיק 2009" התמודדו נשים עם מכנה משותף אחד- כולן עברו ניתוח פלסטי כזה או אחר. לצופים רק היה ניתן לנחש מה מגופן הוא מקורי.

נשים המתפארות בשתלי סיליקון, אף משופץ ומתיחות פנים הלכו בשורה אחת על מסלול הדוגמנות, כדי להוכיח שהן אכן הדבר האמיתי. המטרה המרכזית של התחרות היה להפיג במעט את החששות הרבים שיש לנשות הונגריה מפני ניתוחים פלסטיים.

המנתח הפלסטי ד"ר טאמאס רוזסוס, אמר כי התחרות נועדה להראות כי ניתוחים קוסמטיים יכולים להיעשות במידה הנכונה. "הניתוחים לא חייבים ליצור חזה מוגדל מידי, שפתיים מנופחות ועור מתוח עד כדי קריעה", הוא מספר.

גם בוהן מנותחת

למרות שהונגריה נפגעה מאוד מהמשבר הכלכלי העולמי, המיתון ככל הנראה לא השפיע על תעשיית הניתוחים המשגשגת. לדברי ד"ר רוזסוס מספר הניתוחים הפלסטיים שנערכים במדינה רק עולה ועולה מדי שנה.

בתחרות היופי האלטרנטיבית התמודדו 18 צעירות מקומיות, שעברו כולן ניתוח קוסמטי כזה או אחר. מארגני התחרות אף הקשיחו את התנאים וקבעו כי הזרקת בוטוקס או קולגן אינה נחשבת לטיפול פלסטי המאפשר מועמדות.

כמעט לכל המתמודדות היה חזה משופץ ואף שאינו טבעי. לאחת הפיינליסטיות בתחרות אף הייתה בוהן שנותחה, והוקטנה במספר מידות.

לאחר תחרות צמודה בין הנשים היפות, גרפה את הכתר רקה אורבן, מארחת במקצועה בת 22. הפרס של הזוכה היה דירה מרווחת ומשופצת בבודפשט. רגע לאחר הזכייה המרגשת סיפרה כי מטרתה הייתה "להראות לעולם שאישה יכולה להיות מנותחת ועדיין להיראות טבעית".