מעודדות צמודות: גירסת בנות הזהב

קבוצת הכדורסל מיאמי היט מה-NBA מגייסת לשורות המעודדות שלה שחקניות רכש חדשות - נשים בגיל הזהב. באודישנים המשעשעים שנערכו בפלורידה, הפגינו המעודדות כישורי ריקוד וכושר גופני לא רעים בכלל. המעודדות המאושרות שייבחרו יזכו לעודד את הקבוצה במשחקי הבית

בנות גיל הזהב במיאמי מוכיחות שאף פעם לא מאוחר מדי להגשים חלום: בגיל הפנסיה ובגזרה לא דקיקה במיוחד, הגיעו עשרות נשים מבוגרות למבחנים שערכה קבוצת הכדורסל מיאמי היט מליגת ה-NBA - כדי להפוך למעודדות מן המניין.

הסיבה: בהנהלת הקבוצה החליטו לגוון מעט את נבחרת המעודדות שלהם. התפקיד המאתגר דורש כידוע כושר גופני טוב וגם כישורי ריקוד וקואורדינציה, יכולות שכנראה לא עברו עם הגיל, לפחות במקרה של הנשים שהגיעו לאודישן. המתמודדות המבוגרות הפגינו יכולות ריקוד מרשימות ונענעו את איבריהן בגמישות שלא הייתה מביישת את נכדותיהן.

"אני שמחה שאני יכולה להגיע ולתמוך באמא שלי"

מלבד העידוד שהן מעניקות לשחקני הכדורסל, בנות הזהב של מיאמי זוכות ללא מעט עידוד מבני המשפחה. "אני שמחה שאני יכולה להגיע ולתמוך באמא שלי, שתמכה בי כל השנים כשהייתי בחוגים ובתחרויות", סיפרה בתה של אחת המועמדות.

אותה מעודדת אמנם לא עברה בסופו של דבר את המבחנים, אך היא מבטיחה להשתפר ולנסות שוב בשנה הבאה. המאושרות מביניהן שנבחרו בסופו של דבר, יגויסו לשורות העידוד של הקבוצה ויזכו לעודד את הכדורסלנים במשחקי הבית שלהם לעיני אלפי צופים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק