הודו: תינוק שנולד בשירותים של רכבת נפל על הפסים - ונשאר בחיים

רינקו דבו-ריי בת ה-28 לא האמינה שזה קורה לה. במהלך נסיעה ברכבת אקספרס היא נתקפה בצירי לידה חזקים והחליטה להיכנס לחדר השירותים. תוך מספר דקות ילדה הצעירה בן, אלא שהרך הנולד נשמט מידייה ונפל דרך חור ברצפה על הפסים. האם המבוהלת קפצה מהרכבת ומצאה את בנה בריא ושלם על הפסים

הודו: התינוק נפל על הפסים - ונשאר בחיים (חדשות 2)

זה עלול היה להסתיים בטרגדיה: צעירה הודית שנתקפה בצירי לידה במהלך נסיעה ברכבת, ילדה בשירותים של הקרון ושמטה את התינוק שנפל היישר מפתח ברצפה אל הפסים. בדרך נס הרך הנולד יצא מהחוויה הטראומתית ללא פגע.

לא פעם קורה שנשים נתקפות בפתאומיות בצירי לידה ולא מספיקות להגיע לחדר הלידה, נאלצות ללדת באמבולנס, בבית ואפילו במכונית המשפחתית. אבל בהודו הלידה שהתרחשה הייתה מאוד לא שגרתית. רינקו דבו-ריי, בת ה-28, נתקפה בצירים במהלך נסיעה ברכבת אקספרס שעברה סמוך לכלכותה.

על פי הדיווח בעיתון Times of India, ריי ילדה את התינוק בשירותי הקרון בו שהתה יחד עם בעלה. לפתע, הפעוט שזה עתה נולד פשוט החליק מידיה דרך פתח הזבל שברצפת השירותים אל הפסים.

היולדת ההמומה מיד זינקה מהרכבת בניסיון להציל את בנה שזה עתה נולד. הנוסעים שלא הבינו מה קרה לחצו על כפתור עצירת החירום כיוון שחשבו שהאישה מנסה להתאבד.

נס החיים על פסי הרכבת

"ירדנו מהרכבת והתחלנו לחפש את אשתי", סיפר בעלה של רינקו, בולה ריי. "כעבור שעה מצאנו אותה יושבת לצד הפסים כשהתינוק בחיקה".

האם והבן הטרי הועלו על הרכבת ונלקחו לתחנת הרכבת הקרובה. משם הועברו השניים לבית החולים, שם קבעו הרופאים  שלמרבה הפלא והמזל, האם והתינוק בריאים ושלמים. "זה היה נס", אמר שייאמה פראסאד מוקהרג'י, מנהל תחנת הרכבת. עכשיו רק נותר לחכות ולראות, אולי הנהלת הרכבת תחליט כי התינוק ייסע ברכבת בחינם במשך כל חייו.

בפברואר 2008 התרחש מקרה דומה. תינוקת שנולדה לפני הזמן נפלה גם היא מהשירותים של קרון הרכבת במדינת גוג'אראט שבהודו. היא נמצאה על המסילה שעתיים לאחר מכן, לא רק שהיא חיה אלא התברר שהיא גם כמעט ולא נפגעה.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק