ריב נהגים: רחוב בניו יורק הפך לזירת אגרוף

שני נהגים רבים בכביש - לצערנו זה סיפור מוכר. לעיתים רחוקות עדשת המצלמה מצליחה לצלם את הקטטות האלה. אבל ברובע ברודווי שבניו יורק זה קרה כשנהג ריקשה ונהג מונית שילבו בקרב קפה רותח ופח אשפה

אלימות בכביש היא כנראה גם מנת חלקה של האומה האמריקנית. בקטע הווידאו הזה, שזכה לאלפי צפיות ביו-טיוב, ניתן לראות קטטת רחוב שהתרחשה באמצע ברודווי בין נהג מונית לבין נהג ריקשה.

בקטע, ששודר ברשת הטלוויזיה פוקס, נראים שני הנהגים כאשר הם מתווכחים בכביש, לאחר שלטענת נהג הריקשה, הוא "נחתך" על ידי המונית. הוויכוח, שכלל בעיקר קללות עסיסיות, הביא את נהג הריקשה להעיף כוס קפה רותח לעבר המונית.

חשבתם שבזה הסתיים האירוע? נהג המונית לא נשאר חייב, חסם את נהג הריקשה, יצא מרכבו, והשניים החלו בקרב אגרופים שמקומו כנראה בזירת אגרוף ולא באמצע רחוב 53 בתפוח הגדול. לאחר שנראה כי אזרחים שהיו במקום הצליחו להפריד ולהרגיע את הרוחות, נהג הריקשה העיף פח זבל שהיה במקום לעברו של נהג המונית.

בסופו של האירוע, נהג הריקשה נמלט מהמקום שניות לפני שמשטרת ניו יורק הגיעה למקום ועצרה אותו. נהג המונית רשם את מספר הרישוי של הריקשה, שמשמשת ככלי תחבורה ציבורית "ירוק". לא ידוע אם משטרת ניו יורק הצליחה לעצור את נהג הריקשה.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק