תקפו מלכות דראג - וחטפו חזק

שני צעירים שיכורים מווילס חשבו שהם מצאו טרף קל. באמצע רחוב סואן הם תקפו שני גברים מחופשים לנשים. המלכה לבושת החצאית השחורה, והמלכה לבושת הפאה הוורודה הסבירו לשיכורים מדוע הן ראויות לתואר המלכותי ולמה לא כדאי להתעסק איתן

כשאתה שיכור, אתה מצליח להתעצבן כמעט מכל דבר. שני צעירים ששתו טיפה אחת יותר מדי, ראו מול עיניהם שני גברים לבושים כנשות דראג. הדבר כל כך עצבן אותם, שהם החליטו לתקוף אותם, סתם כך, בלי סיבה. אלא שהשניים, נאלצו ללמוד מסר חשוב: זה שאתה לבוש כמו בחורה לא אומר שאתה גם נלחם כמו בחורה (ויסלחו לנו הגולשות).

הפושטקים השיכורים, דין גרדנר בן ה-19 ו-ג'ייסון פנדר בן ה-22, פנו באמצע כביש סואן לעבר שני קורבנות, לבושים במיטב בגדי הנשים, שהיו בדרכם למסיבה לגברים בלבד. ניתן לראות בבירור כיצד הצעירים מסתערים על מלכות הדראג ומנסים להכותן.

לצערם של השניים, הם פשוט החליטו לתקוף את האנשים הלא נכונים. לבוש בחצאית שחורה קצרה, גרביונים וביריות נחלץ בקלות מהשניים, מחטיף לתוקפים סנוקרת, ומפנה את הבמה לחברו. לבוש המכנסיים הצמודים והפאה הוורודה מחטיף מכה אחר מכה ומכניע את השניים שנופלים לרצפה.

בעוד מלכות הדראג אוספות את תיקיהן ועוזבות את הזירה, מנסים שני הפוחזים לקום מהרצפה. כשהם עדיין בהלם ממה שעבר עליהם, הם מתקשים לעמוד על רגליהם. המצב שלהם הופך מרע לגרוע כשהם נעצרים בסופו של דבר על ידי השוטרים ונעצרים.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק