ארה"ב: שיעור נהיגה הסתיים בסלון

צעיר ממרילנד לקח את רכבו כדי להתכונן לטסט. במהלך הנהיגה האיץ ככל הנראה הנהג את הרכב, איבד שליטה ופרץ דרך הקיר לתוך בית - היישר לתוך הסלון. רק במזל הסתיים האירוע עם פצוע קל אחד, אולי בגלל שהבית ממוקם ברחוב "גוד לאק". לדברי בעל הבית, הוא שכב דקות ספורות לפני התאונה בדיוק במקום בו נעצר הרכב

הרכב נכנס לתוך סלון הבית (טלגרף)

שיעור נהיגה בארצות הברית כמעט הסתיים באסון. נער צעיר ממרילנד שנהג ברכב כדי להכין עצמו לטסט, סטה במהלך הנהיגה ממסלולו ונכנס עם המכונית - דרך קיר של בית מגורים. רק במזל האירוע הסתיים בפצוע קל בלבד.

רוברט שרייבר, שישב בסלון ביתו בדירת קרקע ברחוב "גוד לאק", לא האמין למראה עיניו כשמכונית לפתע נכנסה לתוך המבנה. לדבריו הרכב פרץ דרך החלון ונחת בדיוק על מיטה, שעליה הוא ישן רגעים ספורים קודם לכן. אולי השם של הרחוב בו הוא מתגורר, סייע למזלו הטוב.

לנהג אין רישיון נהיגה

מחקירת המשטרה המקומית עולה כי הנהג הצעיר לא היה לבדו ברכב. גם לצעיר וגם לנוסע שהיה עימו לא היה רישיון נהיגה תקף. נגד השניים הוגש כתב אישום על נהיגה לא זהירה, ונהיגה ללא רישיון.

לדברי זוג היושבים ברכב, הם ניהלו שיחה בזמן שחנו לצד המדרכה. "הרכב משום מה הידרדר והאיץ במהירות, ולבסוף פגע במבנה שהיה בסמוך", סיפרו.