האיחוד של "סיינפלד": כך זה נראה

ארבעת החברים מניו יורק לא ממש בטוחים אם האיחוד שלהם הוא רעיון טוב, אבל אתמול הגיעו ג'רי, ג'ורג', איליין וקרמר לתכניתו של לארי דיוויד "תרגיע", לפרק ששמו הבלתי נמנע הוא ""האיחוד - ידה ידה ידה". איליין כבר אומרת ש"זה האיחוד הכי אנטי איחוד שאפשר ליצור". צפו בקטע מהפרק

"האיחוד - ידה ידה ידה" (AP)

 

 

 

 

 

 

כשהקומיקאי היהודי מהמועדונים של ניו יורק, ג'רום סיינפלד, ערך בשנת 1989 את הפיילוט לתכנית שלו "על כלום" ברשת NBC, הוא ודאי קיווה בכל ליבו שראשי הרשת יקראו לו בחזרה כדי לצלם פרק נוסף.

אך אפילו בחלומות הוורודים ביותר שלו, הוא לא ציפה שהתכנית שהמציא במוחו הקודח תהפוך לסמל תרבות מרכזי שגם בחלוף השנים לא ידעך.

החוויות "חסרות הטעם" של ארבעת החברים תושבי התפוח הגדול - ג'רי, ג'ורג', איליין וקרמר, מוזכרות ומשודרות שוב ושוב בשידורים חוזרים בכל העולם, כבר שנים ארוכות מאז שהסדרה ירדה מהאוויר. למעשה, "סיינפלד" מעולם לא מתה. ברור שמעריציה הרבים של הסדרה בכל העולם רוצים רק דבר אחד: איחוד של סדרת המופת.

ובכן, אמש זה הגיע. הסדרה של לארי דיוויד המוכרת בארץ בשם "תרגיע", אירחה את הרביעייה של שנות ה-90 לפרק איחוד. חבריו של ג'רי כבר ערכו גיחות קצרות לסדרה, אבל זו הפעם הראשונה שכולם ביחד ממש.

נועד לכישלון?

ג'וליה לואיס דרייפוס (איליין) הביעה התלהבות מהאיחוד בראיון, אך גם פיקפקה באיכותו באותה המידה. "זה האיחוד הכי אנטי איחוד שאפשר ליצור", היא אומרת וטוענת כי הפרק - ששמו 'איחוד ידה ידה ידה', "מספק לצופים את כל הסיבות למה לא כדאי לעשות איחוד".

"השחקנים זקנים בעשר שנים, זה מועד לכישלון", אומר לארי דיוויד למצלמות, גם הוא חושב כמו דרייפוס. אבל המבקרים חושבים אחרת. הם טוענים שלארי דיוויד עושה עבודה "גאונית" פשוט כי הוא מצליח לאחד בין השחקנים המציאותיים לבין הדמויות מסיינפלד.

ג'רי, שלא ממש השתכנע, החליט לנקוט בגישה קלילה כלפי האיחוד. "לעזאזל עם זה, כמה נזק כבר נצליח לעשות", אמר.

העונה החדשה של הסדרה "תרגיע" תשודר בערוץ ביפ.