בריטניה: 20% מהפדופילים - נשים

בשעה שבריטניה סוערת לאחר חשיפת הפרשה שבמסגרתה 3 נשים התעללו בתלמידים, מתפרסם מחקר חדש החושף עד כמה ההפרעה נפוצה גם בקרב בנות המין היפה. על פי ההערכה לא פחות מ-64 אלף נשים פגעו מינית בילדים

כשמזכירים את המילה "פדופיל" - מיד עולה לרובנו תמונה של גבר מבוגר המקבל ריגוש מיני מילדים. אך מתברר כי התעללות בילדים על ידי נשים גם כן נפוצה מאוד, הרבה יותר ממה שהמומחים חשבו עד היום. על פי ההערכות, רק בבריטניה יש היום לפחות 64 אלף נשים שתקפו מינית ילדים.

הגרדיאן הבריטי מצטט חוקרים ממכון 'לוסי פיית'פול' שחקר לעומק את ההפרעה המינית. החוקרים ניסו לחשוף כמה אנשים בריטים נמצאים תחת הקטגוריה של לוקים בפדופיליה. על פי ההערכות המכון, בבריטניה חיים כ-320 אלף פדופילים, אבל זה לא מה שהפתיע את החוקרים. הם הופתעו לגלות כי לא פחות מ-20% מהפדופילים, הם בכלל פדופיליות.

ההערכות של המכון שונות מאוד ממספר הפדופילים המוכרים על ידי שלטונות המדינה - 32 אלף בלבד. יחס הפדופיליות גם כן שונה מאוד מהמספרים הרשמיים - מהסך הכולל, המדינה מכירה רק בכ-5% כפדופילים ממין נקבה.

שלוש נשים התעללו מינית בילדים

הרבה יותר נשים פדופיליות ממה שחשבנו (חדשות 2)
בצירוף מקרים מפתיע, המחקר מתפרסם בשעה שבבריטניה סוערת לאחר ששתי נשים וגבר אחד הודו כי הטרידו מינית ילדים במהלך עבודתן בבית מחסה בעיר פליימות'.

אמש, דרש בעלה של אחת הנאשמות מאשתו לפרסם את שמותיהם של קורבנותיה. "אני מבקש ממנה", אמר הבעל, "ספרי להורים את מה שהם צריכים לדעת". חוקרי המשטרה שמנסים להבין את מימדי ההתעללות אומרים היום כי אם יש לה "שמץ של אנושיות, היא תספר להורים מה היא עשתה. היא מוכרחה לשתף את המשטרה במעשיה".