אלפי השני: בן 13 הפך לאב

זוכרים את אלפי? הנער בן ה-13 שהדהים את בריטניה לאחר שהפך לאב צעיר? בסופו של דבר התברר שהאב הוא נער אחר בן 14. כעת תלמיד בן 13 ממנצ'סטר חטף ממנו את התואר "האב הצעיר במדינה" לאחר שהשבוע נולדה לו בת מחברתו בת ה-16

גיל 13 מוגדר ביהדות כגיל המצוות שבו הופך הנער לגבר צעיר, אך אף אחד לא מצפה שנער צעיר יהפוך לאב צעיר. בפעם השנייה השנה בבריטניה, פורסם מקרה של תלמיד בית ספר בן 13 שהפך לאב לאחר שהכניס להריון נערה בת 16.

למרות גילם הצעיר של הנער וחברתו, תושבי מנצ'סטר, סיפר הנער כי הוא גאה ונרגש להיות אב. הוריהם של השניים הודיעו כי הם ידאגו לטפל בתינוקת שנולדה, כך דיווח עיתון "המירור" הבריטי.

אביו של הנער, שספק אם חינך אותו כמו שצריך, הבטיח שילמד אותו להיות אב טוב. "בני בוגר מאוד לגילו ואני בטוח שיהיה אב טוב לילדה ככל אב אחר שגילו כפול מגילו של בני".

בפברואר השנה התוודענו לסיפורו של אלפי פאטן בן ה-13 ששכב עם שנטל סדמן בת ה-15 והכניס אותה להריון. לימים פורסמו ת וצאות הבדיקה הגנטית שהוכיחו כי פאטן אינו האב ונער אחר בן 14 בשם טיילר ברקר הוא האב המאושר.

נוסף לטיילר, טען נער נוסף שהוא האב הביולוגי של התינוק. לפני פרסום תוצאות הבדיקה הודה טיילר "שכבתי עם שנטל במיטתה לפני כתשעה חודשים ואני ממש חושש שאני עלול להיות האב". טיילר הוסיף "אני מקווה שזה לא אני. כל החברים שלי יורדים עליי בקשר לזה, אבל זה לא מצחיק - זה רציני".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק