ביש מזל: נפצע בקורס "הגנה עצמית"

קשיש כבן 80 מאוהיו בסך הכול רצה ללמוד להתגונן בפני פורצים, אחרי שאלמונים חדרו לביתו והכו אותו באכזריות. אלא שהוא לא תיאר לעצמו שמה שאמור להגן עליו - יגרום לפציעה נוספת. עכשיו, מתאושש הקשיש מכדור רובה שחדר לידו

הקשיש בן ה-80 מתאושש מהשבוע שעבר עליו (AP)

צרות באות בצרורות: לתושב אוהיו בן 80 לא היה הרבה מזל השבוע. אחרי שאלמונים תקפו אותו בביתו, הוא החליט ללמוד כיצד להשתמש בנשק אישי כדי להגן על עצמו, ואז - הוא נורה. עכשיו, מתמקד האיש בעל מזל הביש בשיקום גופו החבול.

ראלף נידס לא מאחל לאף אחד לחוות את מה שעבר עליו השבוע. שלושה רעולי פנים שחדרו לביתו שבמחוז קולומבוס שבאוהיו הצמידו לו אקדח לרקה, קשרו אותו והכו אותו באכזריות. הפורצים האלימים, לא רחמו על הגבר הקשיש ובנוסף לרכוש שגנבו לו, הם גם השאירו לו מזכרת מהאירוע - אף שבור.

עוד לא החלים ונפצע שוב

ארבעה ימים עברו ונידס הצליח להתאושש קלות. כשהוא נחוש בדעתו ללמוד להגן על עצמו ולא לתת למקרה שכזה לחזור על עצמו, הוא הלך לשיעור "הגנה עצמית".

אלא, שהוא לא תיאר לעצמו שבמקום בו הוא אמור ללמוד להגן על עצמו - הוא למעשה ייפגע שוב. במהלך השיעור נפלט כדור מרובה 9 מילימטר ופגע בידו של נידס המסכן. עכשיו, כאמור, הוא נח בביתו ומנסה להשתקם מהשבוע הקשה שעבר עלי. נאחל לו החלמה מהירה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק