התרגז על האייפון ואיים שירה בו

שיגעון האייפון שובר שיאים חדשים: השקת המכשיר החדש, הסעירה חובבי גאג'טים רבים בעולם, אבל יש כאלה שהסערה לא עושה להם טוב. דניאל גודריץ' מארה"ב, כל-כך כעס על האייפון המקולקל שלו, ואיים לרצוח אותו. האיש שאיבד את עשתנותיו נעצר, ולאייפון - שלום

לאייפון שלום (חדשות 2)

מאז נכנס האייפון לחייהם של חובבי הגאג'טים, הם מאושרים מהמכשיר המתוחכם, שעוזר להעביר שעות רבות של פנאי בהנאה. אך כשהוא נתקע או מפסיק לעבוד, הסיפור שונה לגמרי. את תושב אוהיו שבארה"ב, שיגעון האייפון דחף לטירוף של ממש.

דניאל גודריץ', תושב אמריקני בן 34 נכנס בזעם לחנות של חברת 'אפל' באוהיו, ואיים בפני איש השירות כי הוא מסוגל "לתקוע במכשיר כדור 9 מילימטר". כשנציג החברה המבוהל ביקש להרגיע את גודריץ', הוא ראה אותו מקרב את ידו אל אקדח שנמצא בחגורתו.

האיש נעצר - האייפון ניצל

המוכר, שבשלב זה כבר היה לחוץ, הבטיח מיד לגודריץ' שידאג לתיקון המכשיר וליווה אותו אל טכנאי החברה. בזמן שהלקוח המתוסכל המתין לתיקון, ניצלו עובדי החברה להזעיק את המשטרה שבאה ועצרה את גודריץ', באשמת נשיאת כלי נשק ללא אישור והטרדה חמורה. לאייפון, אם שאלתם - שלום.

לפני כ-11 ימים פנתה חברת 'אפל' לרשות להגבלים עסקיים בארץ, בבקשה לקבל אישור לשיווק האייפון בישראל. הפצתו של מכשיר המדובר, על-ידי חברת 'אפל' האמריקנית, עוד לא החלה בארץ, אך בתקווה צפויה להתחיל ממש בקרוב. כל ספקי הסלולר הישראליים ישתתפו בהפצת המכשיר הנחשק. 

סוף סוף: אייפון בעברית

המעריצים ממתינים: האיי-פון החדש נחשף

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק