צפו בשיאי גינס הכי הזוים שיש

במיוחד לחג אספנו עבורכם את כל שיאי גינס הכי מצחיקים והזויים מרחבי הגלובוס. המותניים הצרות ביותר, הצעקה החזקה ביותר, הנשיקה הכי ארוכה וגם צעיר שהפך לחתול. לשמור ולנצור

כמה פעמים אפשר להסתובב על מקדחה? מי הכי עצבני בעולם ואיך הפך בחור אחד לחתול? במיוחד לכבוד חג הסוכות אנו מציגים בפניכם את שיאי גינס הכי הזוים מסביב לגלובוס, וכן יש גם נציגים תוצרת כחול-לבן.

ב-2009 נכנסה חבורה של בני נוער יפנים לספר השיאים של גינס כאשר זעקו ביחד את הצעקה החזקה בעולם. שנה לפני כן, ב-2008, נכנס מק מקליסטר מסנטה ברברה בארה"ב לספר השיאים של גינס, לאחר שהעלה ליוטיוב סרטון, בו הוא מחליף לא פחות מ-155 חולצות.

באותה השנה, אופנוען נועז שבר את השיא כאשר קפץ מעל 24 משאיות, וב-2007 החליט בחור צעיר להסתובב על מקדחה שתלויה על הקיר-141 סיבובים בדקה. זה נראה לכם מטורף? כחלק ממיצג אומנותי בגרמניה, הבעירו את עצמם בעת ובעונה אחת מספר האנשים הגדול ביותר יחד - ללא ספק היה שם חם.

חם ולוהט בישראל

ב-2007 נעמדו זה לצד זה האיש הנמוך ביותר בעולם, בגובה של 74.61 סנטימטרים, ולידו האיש הגבוה בעולם המתנשא לגובה של 2.36 מטרים. גם בעולם ההולכים על ארבע יש הפרשי גובה: הכלכלב הכי קטן מצא את עצמו רכוב על הכלב הכי גבוה. ותאמינו או לא, יש צעיר שחלומו הוא להיות חתול, לכן הוא עבר 14 ניתוחים פלסטיים בפניו שזיכו אותו בכניסה לספר השיאים.

נהוג לחשוב שמודל היופי הנשי הוא גוף במידות 90-60-90, אבל בחורה אחת שברה את כל המוסכמויות והציגה את המותניים הצרות ביותר בעולם: 36 סנטימטרים בלבד.

והמלצה קטנה לכל זוגות האוהבים: הנה משהו שאולי כן כדאי לכם לנסות בבית. בשנת 1999, בכיכר רבין בתל אביב, שברו את השיא הזוג כרמית צוברה ודרור אורפז, שהתנשקו במשך 38 שעות ו-45 שניות. מעניין אם הם עדיין ביחד. 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק