דרושה: מלאכית חדשה לויקטוריה סיקרט

מלאכים הדור הבא: יצרנית ההלבשה התחתונה ויקטוריה סיקרט מפרסמת מודעת דרושים חדשה. המותג המפורסם מחפש "מלאכית" צעירה שתצטרף לסגל הדוגמניות המפורסמות המעטרות את שערי המגזינים. כל מה שנדרש זה ביטחון על המסלול, כריזמה ויכולת ביטוי. שלחתן כבר קורות חיים?

אולי את יכולה להיות "המלאכית" הבאה? יצרנית ההלבשה התחתונה "ויקטוריה סיקרט" מחפשת בימים אלו דוגמנית חדשה ומתחילה, שתייצג את הליין החדש שלה. אין צורך בקורות חיים עמוסים, אך ללא ספק נדרשים נתונים חיצוניים מרשימים.

"בויקטוריה סיקרט מחפשים לראשונה אי פעם דוגמנית מתחילה", סיפרה דאטזון קרוס, דוגמנית בכירה של המותג המפורסם. אך לדבריה לא כל אחת תתאים למלא את התפקיד הנחשק.

על השאלה "מה חשוב שיהיה למלאכית של ויקטוריה סיקרט?", ענתה קרוס: "אני חושבת שמה שבאמת חשוב הוא כושר ביטוי טוב. בנוסף יש להכיר את המוצרים של ויקטוריה סיקרט ולדעת להציג אותם". אך ללא ספק הדבר החשוב ביותר לדעתה הוא כריזמה מתפרצת על מסלול התצוגה.

אם אתן מעוניינות לדעת היכן ניתן להירשם, נציגי החברה מסרו כי הבחירה תיערך באצטדיון היאנקיס בניו יורק, בשלישי לאוקטובר השנה. לאחר מציאת הדוגמנית החדשה, תמשיך ברת המזל יחד עם חברותיה המלאכיות למיאמי, לוס אנג'לס ושיקאגו. בהצלחה!

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק