באמצע חיפוש בדירה: השוטרים מתנפלים על משחק טלוויזיה

בלשים אמריקנים הגיעו לביתו של סוחר סמים מסוכן כדי לבצע מעצר ולשבור רשת סחר בסמים. אך במקום לאכוף את החוק ולהביא את הפושע לדין, מצאו השוטרים עיסוק מהנה יותר. הם רק לא שמו לב למצלמה שמתעדת אותם

בלשים סמויים מהיחידה האמריקנית המיוחדת ללוחמה בסמים קיבלו השבוע מידע על כמויות סמים מסחריות שנמצאות בביתו של סוחר מוכר ואלים. אך במהלך פעולת הפשיטה המורכבת התפתח  אירוע יוצא דופן - השוטרים הפסיקו את המבצע כדי לשחק במשחק טלוויזיה.

הצוות המובחר מיהר לדירתו של העבריין המסוכן מייקל דיפלקו, וחדר בחשאיות לתוך שטח הבית כדי למצוא את הסמים ולבצע מעצר. כשהם מתוגברים בנשק דרוך ובפנסים גדולים, התגנבו השוטרים לדירה, ושם ציפתה להם הפתעה מעניינת.

במהלך החיפושים שערכו הכוחות בבית אחר סוגי סם שונים, גילו השוטרים משחק טלוויזיה מסוג "ווי", שלא הצליח להשאיר אותם אדישים. המשחק דימה טורניר באולינג שהתברר כמשחק אהוב במיוחד על בלשי היחידה.

השוטרים שביצעו את החיפוש אכן ניסו תחילה לדבוק במטרתם למצוא את הסמים המרשיעים, אך כפי שניתן לראות - המשיכה שלהם למשחק הטלוויזיה הייתה רבה יותר.

מצלמת האבטחה שהותקנה בבית חשפה כי הבלשים ישבו, עזבו את נשקם בצד ופשוט ערכו טורניר באולינג בבית החשוד. כנראה שלא רק דונאטס הם החולשה של השוטרים האמריקנים.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק