גרמניה צועדת קדימה: מסלול הליכה בעירום

תושבי גרמניה כנראה לא מודאגים מהחורף המתקרב. פיתוח גרמני חדש תופס תאוצה: מסלול הליכה בעירום בין ההרים. למרות שהממשלה הגרמנית ידועה בקבלת ביטויי עירום בשטחה, כנראה שרעיון זה עובר מבחינתם את גבול הטעם הטוב. אוכלוסיית הנודיסטים שומרת על אופטימיות ומקווה לצעוד בחופשיות כבר בשנה הבאה

טיולים ללא בגדים (אר טי אל)

גרמניה בדרך כלל מתייחסת בסבלנות לגילויי עירום, אך כנראה שגם למדינה האירופית יש את הגבולות שלה. מאמצים רבים נעשים בתקופה האחרונה לבלום את התכנית מהפכנית של חלק מהאוכלוסייה הנודיסטית: סלילת שבילי טיולים מיוחדים לצועדים בעירום.

מנהל אתר קמפינג גרמני, האינז לודוויג, מתכנן כבר זמן מה להקים את מסלול הטיולים הראשון לצועדים ללא לבוש במדינה. על פי התכנון, המסלול יגיע לאורך של 18 קילומטר ויתפתל בין הרי הרץ הגרמנים. אך תאמינו או לא, לודוויג נתקל בקשיים רבים בדרך להשגת חלומו.

"היית מאמין שיש אנשים שמתנגדים לזה?", שאל לודוויג בפליאה את כתב הבי-בי-סי. לדבריו, הרעיון לא התקבל מיד על ידי הקהילה. לודוויג טוען כי "הקהילה שנקראת 'תרבות הגוף החופשי' מחפשת בכל מקום אזורים בהם ניתן להתנהל בחופשיות", ולדבריו, זוהי הזדמנות מצויינת להפגיש את כולם יחדיו.

זהירות מטיילים עירומים בדרך

לודוויג סבור ששביל הטיולים החושפני יכול להיות גם מוקד תיירותי. לטענתו, האטרקציה עשויה למשוך המוני מטיילים מכל העולם שיגיעו במיוחד לאזור ההרים של גרמניה. עם זאת, לודוויג חוזר ומדגיש שגם אנשים לבושים שאוהבים לטייל יתקבלו בברכה בשבילים המיוחדים.

אך מתכנני המסלול מעוניינים להפתיע תיירים שיגיעו למקום כאשר יתקלו בצועדים עירומים. לאורך השבילים הונחו שלטים שמזהירים את הקהילה השמרנית, שככל הנראה לא תרצה להיתקל באיברים מתנועעים בחופשיות מוגזמת. על השלטים נכתב: "זהירות מטיילים עירומים בדרך".

היוזמה צריכה לקבל עוד אישורים ממספר משרדים ממשלתיים אך יוזמי הרעיון מביעים אופטימיות רבה. לודוויג סבור שכבר בשנה הבאה יהיה אפשר לצאת להרים בגרמניה - בלבוש אדם וחווה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק