קרלה ברוני מציגה את היורש

כשעיני העולם כולו הופנו לעבר נשיא צרפת ניקולא סרקוזי בעודו תוקף בחריפות את אירן בעצרת האו"ם, אנחנו דווקא החלטנו לפזול ליציע, שם האזינה לדבריו בקשב רב האישה האהובה קרלה ברוני - יחד עם בנו של סרקוזי, לואיס בן ה-11. מי יודע, אולי הילד עוד יכבוש יום אחד גם הוא את עצרת האו"ם

עצרת האו"ם שהביאה את כל מנהיגי העולם אל מתחת לגג אחד, היא גם הזדמנות מעולה להכיר יותר לעומק את מי שמנהל את העולם. הפעם זכינו לקבל הצצה אל משפחת סרקוזי המורחבת.

נשיא צרפת ניקולא סרקוזי נשא אמש נאום נוקב ותוקפני, ובלט מעל שאר המנהיגים כאשר אמר חד משמעית: צריך לקצוב את המו"מ עם אירן. לדעת הנשיא יש לנהל שיחות על תכנית הגרעין רק עד לחודש דצמבר, ואחר כך - לא להסתפק רק בדיבורים. חוץ מעם ישראל, הנשיא רשם לעצמו עוד שני תומכים נלהבים: האישה והילד.

בתמונות מהיציע ניתן לראות את האישה האוהבת (והנאהבת על ידי העולם כולו) קרלה ברוני-סרקוזי. לידה ישב בנו של הנשיא - לואיס סרקוזי. הילד המקסים בן ה-11 הוא בנו של הנשיא מאשתו השנייה, ססיליה אטיאס.

קרלה ברוני, רעייתו של סרקוזי, מגדלת את לואיס כבנה החורג, וחוץ ממנו - לסרקוזי יש עוד שני ילדים מבוגרים יותר מאשתו הראשונה שהחליטו לא לטוס הפעם לניו יורק.

הילד הממושקף נראה עוקב בדריכות אחר נאומו של אביו, כשגם ברוני היפהפיה נראית מתרשמת במיוחד. מי יודע, אולי יום אחד עוד יזכה לואיס הקטן לנאום גם הוא מול מנהיגי העולם כולו.

הווידאופדיה: קרלה ברוני