ארה"ב: ילדה ניצלה בנס מרכב דוהר

נהגת לא זהירה איבדה שליטה בחניון והחלה להתנגש במהירות בכל העומד בדרכה. ילדה קטנה שעברה באותו הרגע על המדרכה לא הספיקה להבחין ברכב השועט, ותוך שניות מצאה עצמה בין הקיר לבין הטויטה. בדרך נס היא נחלצה בשלום מהמפגש עם המוות. גורל או מזל? צפו אתם ותחליטו

לא משנה כמה פעמים תסתכלו על קטע הווידאו הזה, עדיין לא תצליחו לענות על השאלה: איך ייתכן שהילדה נשארה בחיים?

זה קרה בתחילת השבוע בסאניסדייל שבוושינגטון. איזבל פרז הרננדז בת ה-34 נסעה במכונית הטויוטה שלה לאזור החנויות בעיר, וביקשה לחנות את כלי הרכב. מסיבה שטרם ברורה, לחצה איזבל על דוושת הגז בפראות והחלה לנסוע אחורנית במהירות גבוהה.

תוך זמן קצר איבדה הנהגת שליטה על המכונית והתנגשה בכל העומד בדרכה. תחילה הייתה זו משאית אומללה, ואחר כך עמוד חניה לצד הבניין. באותו הזמן, במדרכה הסמוכה, הלכה לה לתומה ילדה קטנה שכלל לא שיערה כי בעוד שניות ספורות היא תחווה רגע שלא תשכח כל חייה.

השתוללה בלי רישיון

הרכב שעט לעבר הילדה, אך בדרך נס לא מחץ אותה למוות, והיא יצאה ללא פגע. איזבל התנגשה בקיר בעוצמה, כאשר חלקה האחורי של המכונית התרומם באוויר כתוצאה מהפגיעה בעמוד. אלמלא הוא היה שם, סביר להניח שהאירוע היה מסתיים בנסיבות טרגיות.

השוטרים שהגיעו לזירה התקשו להאמין למראה עיניהם. במקביל, הם מיהרו לעצור את איזבל על נהיגה בפראות, וגילו שרישיונה נשלל ממנה.