"הלו, משטרה? לבן שלי יש פצצה באשכים"

אם אמריקנית מודאגת התקשרה למוקד החירום של המשטרה וביקשה לדבר בדחיפות עם האחראי. הסיבה: בנה מסכן את הסביבה באמצעות פצצה כימית שהוא נושא - באשכיו. "הוא יכול להעיף את השמים באוויר, והאשך שלו פשוט ממשיך להסתובב", תיארה האם. טרוריסט מזן חדש? יותר הגיוני שמדובר באישה ששכחה לקחת את התרופות שלה

עובדי מוקד החירום של המשטרה בארצות הברית רגילים לקבל שיחות מאזרחים היסטריים, אך את השיחה הזו הם בוודאי לא יישכחו שם בזמן הקרוב. אם מודאגת התקשרה למוקד 911 כדי לדווח  - שימו לב - שבנה נושא פצצה כימית באשכיו.

השיחה החלה כרגיל בבקשה של האם לשוחח עם קצין אחראי בתחנה. כשנשאלה מה הבעיה, השיבה האם: "כרגע הבנתי שיכול להיות שהבן היחיד שלי נושא באשכיו פצצה כימית".

"הוא יכול להעיף את השמיים באוויר"

המוקדנית, שהבינה בשלב זה שמדובר במקרה לא הגיוני, ניסתה להתייחס לפנייה ברצינות ולגבות מהאישה כמה שיותר פרטים. אך ככל שהשיחה נמשכה היא הפכה להיות יותר ויותר הזויה. "האמנתי שהוא נושא פצצה כימית באשך השמאלי שלו והמשטרה המטופשת הזאת לא יודעת כלום", ציינה האישה.

"הם אפילו לא עצרו אותו והוא יכול להעיף את השמים באוויר, והאשך שלו פשוט ממשיך להסתובב", תיארה האישה את התופעה הייחודית בבנה ואף הדגישה "אני מאמינה שהוא מחזיק כלי נשק מסוכנים בתוך גופו. לא בפי הטבעת שלו, באשכים".

את המשך השיחה חסכנו מכם, אך כפי שניתן להבין לא דווח בשום מקום על ילד שהתפוצץ כתוצאה ממטען באשכיו, כך שככל הנראה מדובר בהזיה של האישה. ובאשר לילד, אם קיים כזה, נקווה שהחוויה לא תשפיע על תהליך ההתבגרות שלו.