הנשיא לשעבר קלינטון טוען: "בית הקלפים 99% אמיתי"

הסדרה המציגה את וושינגטון כמקום מושחת ואפל קרובה מאוד למציאות הפוליטית בארה"ב - כך טען נשיא ארצות הברית לשעבר ביל קלינטון בפני חברו, כוכב הסדרה קווין ספייסי. וגם: איפה חושב הנשיא שהסדרה דווקא טועה ובגדול

חברות והערכה מקצועית. קלינטון וספייסי (רויטרס)

תמיכה מפתיעה מנשיא לשעבר: כוכב הקולנוע והטלוויזיה קווין ספייסי מגלם בשנים האחרונות את דמותו של הפוליטיקאי התככן וקר הרוח פרנק אנדרווד בסדרה "בית הקלפים". הסדרה, שזכתה להצלחה רבה בארצות הברית, קיבלה חיזוק מביל קלינטון שטען שהסדרה "אמיתית מאוד" - כך חשף אתמול (שני) ספייסי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל להצלחת הקריירה, ספייסי גם מתחזק חברות עם קלינטון שכיהן כנשיא בין השנים 1993-2001, ולדברי ספייסי קלינטון הודה בשיחה עמו כי "99% ממה שרואים בסדרה הוא נכון".

בריאיון למגזין "גות'האם" ספייסי אף חיקה את חברו הטוב שאמר לו כי רוב מה שאתה עושה בסדרה הוא אמיתי". עם זאת, הנשיא לשעבר הצביע בשיחה עם הכוכב גם על חיסרון בולט של הסדרה: "האחוז האחד בו אתה טועה הוא שאף פעם לא תוכל להעביר חוק חינוך בצורה מהירה כל כך".

ספייסי: "לגמרי מבין את ההתמכרות" (יח"צ)

קלינטון הוא אינו הנשיא היחיד שהתוודה על חיבה לסדרה: הנשיא המכהן אובמה, שהכניס את הסדרה לרשימת הסדרות האהובות עליו לפני כשנתיים, אמר שהוא מקווה שוושינגטון האמיתית תהיה "יעילה ואכזרית" כמו בסדרה עצמה. בסקר שפורסם לאחרונה דמותו של ספייסי אף עקפה את אובמה במדד התמיכה והפופולריות בארצות הברית.

העונה השלישית של "בית הקלפים" עלתה בחודש שעבר לצפייה ישירה ברשת "נטפליקס", ורבים בכל העולם צופים בסדרה במלואה וברצף (צפיית בינג'). ספייסי, עם זאת, התוודה שהוא "לא צופה ברצף, אבל מבין את ההתמכרות לחלוטין".