כך מטרידים כתבים בשידור חי

מסתבר שגם העיתונאים המכובדים ביותר יכולים לצחוק. זה קורה כשהם מנסים לדווח על המתרחש - וכמה צופים נרגשים מחליטים לחמוד לצון. לפעמים הם מסוגלים להתאפק ולשמור על ארשת פנים רצינית, אך לעיתים גם הם נשברים

קבלו הצצה לעבודת העיתונאים שמשדרים מהשטח: לא פעם קורה שכתב שמדווח מהשטח מותקף על-ידי מקומיים. כתבת ה-CNN ג'ני מוס מביאה לנו דוגמה חיה כיצד הכתבים מרשתות החדשות האמריקניות CNBC ופוקס ספגו הטרדות בשידור חי.

האירועים התרחשו בכינוסים שנקראים "פסגת המצביעים בעלי הערך". המטרידים מנומסים אבל תוקפניים "אנחנו אורחים מוזמנים, זה ממש לא לעניין, אתה חצוף צא מכאן".

"יש כאן אדון שמנסה להידחף לשידור שלי עכשיו, כדי לנסות ולמנוע מאיתנו להמשיך בעבודה כאן", התנצל בשידור כתב CNBC. גם כאשר פנה הכתב אל האיש וביקש ממנו לאפשר לו לבצע את שליחותו העיתונאית זה לא ממש עזר.

שידורים חיים ובועטים

המארגנים מסבירים וטוענים שהבעיה נוצרה מפני שיותר מידי אנשים הגיעו לאירועים ולכן הם נאלצו להוסיף כיסאות מאחור. כאשר דיווחו הכתבים שמוקמו בשורות האחרונות על המתרחש הצופים שישבו בסמוך אליהם לא הצליחו לשמוע את הדובר.

השבוע הכתבים של הרשתות האמריקניות התמודדו עם לא מאט שידורים חיים תוססים במיוחד. במסיבת התה שארגנו מתנגדי הרפורמות של אובמה צעקו לכתבים "תגידו את האמת", והוסיפו "די לשקרים", מהצד השני, התומך ברפורמה, כתבת פוקס ארגנה את המפגינים כמו מדריכה בצופים.
אבל בסופו של דבר נציין שהכתבים אמנם סובלים, אבל הצופים מרוויחים שידור חי, ובועט.