שמרה את גופת האם וגנבה את הפנסיה

במשך יותר מ-6 שנים הסתירה פנלופה שרון ג'ורדן מפלורידה את גופת אמה בחדר השינה בביתה. הסיבה לכך היא לא העצב או הגעגועים העזים, ג'ורדן פשוט הייתה מעוניינת לזכות בכספי הפנסיה של האם. במשך שנים לקחה לכיסה ג'ורדן את כספי הפנסיה והביטוח הלאומי שהגיעו לסכום של כמעט רבע מיליון דולר

יש כאלה שאינם ממתינים לירושה: על תושבת פלורידה נגזרה שנת מאסר וקנס כספי גדול לאחר ששמרה את גופתה של אמה לאורך שנים, כדי לשלשל לכיסה את כספי הפנסיה שלה.

פנלופה שרון ג'ורדן בת ה-61 הסתירה את גופתה של אמה במשך יותר משש שנים, ולא הודיעה לרשויות על מותה. ג'ורדן שמרה את גופתה של האם בחדר בביתה, הכל כדי להסתיר את מותה של האם.

נמצאה במצב ריקבון מתקדם

סכום הכסף שגנבה ג'ורדן עמד על 230 אלף דולר. היא הורשעה לאחר שהתברר שלקחה בכל חודש לכיסה את קצבת הביטוח הלאומי שלה זכאית האם, ואת תשלומי הפנסיה שקיבלה כל חודש מהצבא.

לדברי השוטרים, גופתה של האם נמצאה בביתה של ג'ורדן בחודש מרס השנה, כשהיא נמצאת במצב ריקבון מתקדם. תהליך זיהוי הגופה היה איטי וארוך.

במהלך הדיון שנערך בבית המשפט הודתה ג'ורדן בכל האשמות שהופנו נגדה, ושהייתה מודעת למעשים. מעבר לעונש המאסר שהוטל על ג'ורדן, קבע בית המשפט כי עליה להחזיר לקופת המדינה יותר מ-237 אלף דולר.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2