הישרדות בהרי הרוקי: סיפור אמיתי

אישה אמריקנית שהתהפכה עם רכבה לתהום בגובה 120 מטרים בהרי הרוקי הצליחה לשרוד במשך חמישה ימים - בעזרת מציצת מי הגשמים שהצטברו בשיערה. סיפור בלתי ייאמן על הישרדות ותושיה

סינתיה בבית החולים (SKY)

סינת'יה בלייר הובר מקולורדו שבארצות הברית שברה 11 צלעות, יש לה קרע בריאה וגפיים שבורות, אחרי שהיא וכלי רכבה התעופפו מעבר לצוק וצנחו מגובה 120 מטרים לתוך תהום. אבל ניצולת תאונת הדרכים הזו יכולה לחייך - אחרי ששרדה במשך חמישה ימים תמימים בשטח.

האישה בת ה-52 נותרה ללא מזון, נתונה לחסדי מזג האוויר, כשבלילות בהם הטמפרטורות יורדות מתחת לאפס, קפאו המים שנותרו לרשותה ברכב. אך בלייר הובר הצליחה לעשות את הבלתי ייאמן ושרדה על ידי מציצת מי הגשם שהצטברו בשערה.

"סטיתי מהכביש כדי לא לפגוע בצבי"

הניצולה האמיצה סיפרה כי סטתה לשולי הכביש לאחר שהבחינה בצבי וניסתה להימנע מלדרוס אותו, ואז התהפכה לתהום. בתום חמישה ימים של מאמצי הישרדות עיקשים, ולאחר שהתחזקה, הצליחה בלייר הובר לזחול 435 מטרים לכיוון קולות מטיילים ששמעה מרחוק וזעקה לעזרה.

המטיילים מצאו אותה, גוססת, מכוסה אדמה ואפר והזעיקו את כוחות האבטחה. מפקד כוח הכיבוי שהגיע יחד עם צוות החילוץ סיפר בתדהמה: "יש כאן אריות הרים, דובים וטורפים אחרים, זה פלא שאף אחת מהחיות לא טרפה אותה למוות".

גם בארץ: התהפכה לתהום של 100 מ' - ושרדה

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2