בריטניה: רומן לסבי בין מורה לתלמידה הסתיים במאסר

בית המשפט בלונדון גזר היום 15 חודשי מאסר בפועל על הלן גודארד, מורה למוזיקה בת 26, שהודתה שקיימה מערכת יחסים לסבית אינטימית כולל יחסי מין עם תלמידתה בת ה-15. הרומן נחשף במכתב אנונימי למנהל בית הספר. "ג'אז ליידי" בכתה לאורך הקראת גזר הדין

המורה הלסבית, הלן גודארד (סאן)

מורה בבית ספר פרטי בלונדון שקיימה רומן לסבי עם תלמידה בת 15 - נשלחה היום ל-15 חודשי מאסר בפועל.

המורה למוזיקה, צעירה בת 26 בשם הלן גודארד, הודתה בבית המשפט כי קיימה "פעילות מינית" בשש הזדמנויות שונות עם התלמידה מוקדם יותר השנה.

גודארד שכונתה "ג'אז ליידי", התיידדה עם הנערה ונפגשה איתה כמה פעמים לקפה אחרי בית הספר. מערכת היחסים ביניהן הפכה בסופו של דבר למינית, התפתחות שהוריה של הנערה כינו "בגידה מוחלטת באמון".

סופשבוע בפריז, צעצועי מין בבית המורה

הרומן בן 5 החודשים כלל שינה משותפת בביתה של המורה ואפילו סופשבוע רומנטי בפריז. כשהשוטרים ביצעו חיפוש בדירתה של המורה בגריניץ', לונדון, הם מצאו לא מעט צעצועי מין ובהם ויברטורים ואזיקים מפרווה.
 
המפגשים האסורים של המורה והתלמידה נשארו בסוד עד שמנהל בית הספר, שלא ניתן לנקוב בשמו מסיבות משפטיות, קיבל מכתב אנונימי שחשף את המתרחש מתחת לאפו.

המורה למוזיקה בכתה היום בבית המשפט לאורך הקראת גזר דינה. "אין ספק שאת אישה אינטליגנטית ומוזיקאית מוכשרת", אמר השופט למורה, "אבל מערכת יחסים ו-ודאי שיחסי מין עם קטינים מתחת לגיל 18 אסורים על פי החוק".

רק לפני כמה ימים: מורה שכבה עם תלמיד ונשלחה לכלא

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק