ארה"ב: האזרח למופת מראה לשודד מי הבוס

מאט קנצגר בן ה-54 הוכיח פעם נוספת: זה לא הגיל - אלא התרגיל. האמריקני האמיץ הבחין בצעיר שודד בנק, ולא חשב פעמיים. הוא התנפל על העבריין והכניע אותו במו ידיו. צפו בסרטון הווידאו שהפך את קנצגר לגיבור מקומי

תשכחו מסופרמן או ג'ון ויין, לאמריקנים יש גיבור חדש, והוא אפילו לא ידע שהוא כזה. הכירו את מאט קנצגר מוויסקונסין. הוא אומנם בן 54, אבל אומץ הלב והאינסטינקטים הבריאים שלו הפכו אותו בימים האחרונים ליקיר האומה החזקה בעולם.

קנצגר הרוויח את התהילה שלו לאחר שהצליח להשתלט במו ידיו על שודד בסניף בנק מקומי במדינה, וכל זה לעיני מצלמות האבטחה. האזרח למופת הבחין בצעיר שפניו מכוסות במסיכה מאיים על הקופאית, ודורש ממנה להעביר לידיו מזומנים.

אני כאן בשביל אשתי

בזמן שהשודד, סניסטר סמית בן ה-23, היה עסוק בלדמיין מה יעשה עם סכום הכסף, לא חשב קנצגר פעמיים ופתח בהסתערות על העבריין. הוא דילג מעל החבל, וזינק היישר על סמית המופתע.

השניים התעמתו על הקרקע במשך דקות אחדות, כשעובדי הבנק מסייעים לקנצגר חדור המוטיבציה להשתלט על השודד. לשוטרים שהגיעו לזירת הפשע לא נותר אלא לקחת את סמית אל חסותם, ולהודות לקנצגר על שעשה עבורם את העבודה.

אך הוא, כמו כל גיבור אמיתי, ממשיך להצטנע. "אשתי הייתי בסביבת הפורץ, וחשתי שחייה בסכנה", הסביר קנצגר. "החלטתי לעשות משהו על מנת לוודא היא לא תיפגע".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2