אוטובוס נכנס בפורשה מול המצלמה

אמה פרימן למדה את הלקח בדרך הקשה - והיקרה. הבריטית בת ה-34 החנתה את מכונית הספורט שלה בתחנת אוטובוס, והשאירה את החתול לפקח על העניינים. בזמן שהיא משכה מזומנים מהכספומט, התנגש אוטובוס בכל העומד בדרכו, ובין היתר גם בפורשה הנוצצת שלה. תאונת השרשרת המוזרה תועדה מתחילתה עד סופה. לפיאט שלנו זה לא היה קורה

בפעם הבאה שאתם מסתכלים על מכונית פורשה ברחוב ומסננים קללה לכיוון הבעלים, תדעו שגם להם יש צרות לא קטנות. לפחות לאחת מהם.

אמה פרימן הבריטית מאסה בחיפוש חניה, והחליטה כי לא יקרה שום דבר אם רכב הספורט היוקרתי שלה יעמוד מספר דקות צמוד לתחנת אוטובוס. פרימן בת ה-34 יצאה מהמכונית, שמחירה כ-35 אלף לירות שטרלינג, והשאירה במושב הקדמי את החתול המשפחתי וילסון, שיתריע מפני פורצים או פקחים. למה שקרה דקות ספורות אחר כך - היא ממש לא ציפתה.

מכונית סקודה הגיחה מהנתיב הנגדי ונעצרה בפתאומיות, על מנת לאפשר לאוטובוס לחלוף. אוטובוס אחר שנסע מטרים ספורים מאחוריו סטה לפתע, ובניסיון למנוע התנגשות במכונית הפרטית עלה על המדרכה, התנגש בתחנה ובפורשה. כל האירוע החריג תועד במצלמה.

אין אמפתיה

למרבה המזל, איש לא נפגע בתאונת השרשרת, אך נזק נגרם לכלי רכב, ובעיקר לתחנה. בעלת המכונית אומנם מודה כי חנתה שלא כחוק, אבל מתכננת להגיש תביעה נגד נהג האוטובוס. "הוא לחץ על דוושת הגז, במקום על הבלמים", הסבירה.

בינתיים, לפחות עד שיגיעו הצדדים לבית המשפט, הופך הסרטון ללהיט ברשת. אלפי גולשים כבר צפו בקטע הווידאו המדובר, ולא בדיוק הביעו אמפתיה כלפי אמה. "זה מה שמגיע למי שנוהג בפורשה", הגיב אחד מהם. "אני בעיקר מצטער על התמרור המסכן", הוסיף אחר.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2